Jaunieji „Lietuvos ryto“ krepšininkai nugalėjo „Real“ ekipą | kl.lt

JAUNIEJI „LIETUVOS RYTO“ KREPŠININKAI NUGALĖJO „REAL“ EKIPĄ

Belgrade (Serbija) vykstančio finalinio Eurolygos jaunių (iki 18 metų) krepšinio turnyro antrosiose A grupės rungtynėse penktadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda 70:66 (19:13, 20:15, 17:19, 14:19) nugalėjo Madrido „Real“ (Ispanija) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Vilniečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 39:28. Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje „Lietuvos ryto“ pranašumas siekė 16 taškų (63:47). Paskutinėmis minutėmis vienu turnyro favoritu laikytas Madrido klubas sumažino atsilikimą, bet po mačo džiaugėsi Vilniaus ekipos žaidėjai.

„Lietuvos rytui“ 23 taškus pelnė Deividas Sirvydis, po 12 - Domantas Vilys ir Ąžuolas Tubelis, 10 - Marekas Blaževičius, po 3 - Erikas Jermolajevas, Simas Jarumbauskas ir Mykolas Astrauskas, po 2 - Jonas Paukštė bei Gediminas Mokšeckas.

Vilniaus komanda šeštadienį žais su Paryžiaus CFBB (Prancūzija) krepšininkais.

Finaliniame Eurolygos jaunių turnyre dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Į finalą pateks grupių nugalėtojos.