„Jonavos“ krepšininkai Klaipėdoje parklupdė aikštės šeimininkus | kl.lt

„JONAVOS“ KREPŠININKAI KLAIPĖDOJE PARKLUPDĖ AIKŠTĖS ŠEIMININKUS

• 0

Penktadienį sužaistose „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Klaipėdoje pergalę iškovojo „Jonavos“ (17-14) ekipa 81:77 (18:21, 17:21, 22:12, 24:23) įveikusi šeimininkus „Neptūno-Akvaservio“ (20-11) krepšininkus.

Tai buvo pirmoji šio sezono „Jonavos“ pergalė prieš klaipėdiečius po patirtų dviejų pralaimėjimų pirmuose dvejose NKL reguliariojo sezono ratuose. Rungtynėse uostamiestyje du „Jonavos“ krepšininkai – Dovydas Redikas ir Lukas Grabauskas – buvo netoli įspūdingo pasiekimo – trigubo dublio.

Pirmąją rungtynių Klaipėdoje dalį kontroliavo šeimininkai, kurie po geriau sužaisto pirmojo ir antrojo kėlinių turėjo 7 taškų pranašumą (42:35).

Beveik pusę trečiojo kėlinio klaipėdiečiai turėjo 9 taškų pranašumą (47:38). Martyno Pacevičiaus dvitaškio su pražanga užvesta „Jonava“ vos per keturias minutes išlygino rezultatą (52:52). Negana to, ketvirtį taikliu tritaškiu užbaigęs Dovydas Redikas leido prieš lemiamą kėlinį „Jonavai“ pirmauti (57:54).

Per kiek daugiau nei penkias ketvirtojo kėlinio minutes tris tritaškius pataikiusi ir gerai gynyboje dirbusi „Jonava“ pirmavo 4 taškais (66:62). Brytono Hobbso ir Martyno Pacevičiaus metimai kėlinio atomazgoje stiprino jonaviečių pozicijas (71:64).

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Jonava“ jau turėjo 9 taškų pranašumą (75:66). Klaipėdiečius bandė patraukti Džiugas Slavinskas (75:70). Paskutinę rungtynių minutę „Neptūnas-Akvaservis“ bandė gelbėtis tolimais metimais bei buvo priartėję iki pavojingo atstumo (79:77). Visgi tiksliai likusią 7 sekundžių rungtynių atkarpą tiksliai sužaidę jonaviečiai iškovojo pergalę (81:77).

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 18 taškų, Dovydas Redikas 17 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 7 per. kam.), Antanas Montrimavičius 14 (10 atk. kam.), Martynas Pacevičius 13 (4 blokai), Lukas Grabauskas 9 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Tomas Miškinis 5, Karolis Šarukas 3, Šarūnas Dambrauskas 2, Heng Yu taškų nepelnė.

„Neptūnas-Akvaservis“: Valdas Vasylius 19 taškų (13 atk. kam.), Jonas Dumašius 14, Artūnas Mikalauskas (14 atk. kam.) ir Deividas Anužis po 11, Džiugas Slavinskas 10.