L. Jurčiūtės karjeros rungtynės pažymėtos „Kibirkšties“ pergale Šiauliuose | kl.lt

L. JURČIŪTĖS KARJEROS RUNGTYNĖS PAŽYMĖTOS „KIBIRKŠTIES“ PERGALE ŠIAULIUOSE

• 0

Vilniaus „Kibirkšties“ (10-4) komandos žaidėja Laurita Jurčiūtė jau pirmoje rungtynių pusėje pelnė 20 taškų ir perėmė 5 kamuolius, o gynėjos vedama sostinės komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė 10 pergalę.

„Kibirkšties“ komanda Saulės mieste 91:57 (33:17, 13:15, 31:8, 20:11) nugalėjo pergalės skonio šį sezoną dar nepatyrusią „Šiaulių-Universiteto“ (0-15) ekipą.

Vilniaus komanda pergalingame mače ir vėl vertėsi negausiomis pajėgomis. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Valdas Gecevičius leido pailsėti amerikietei Shenitai Landry ir mačui registravo 8 krepšininkes.

Didžiąją dalį problemų „Kibirkštis“ išsprendė jau pirmame rungtynių kėlinyje, kai greitą puolimą pademonstravusi Vilniaus komanda įgijo 16 taškų pranašumą. Dar didesnį pranašumą sostinės ekipa sukaupė trečiame kėlinyje, kurį pradėjo 23:2, o kėlinį laimėjo 23 taškų skirtumu.

L.Jurčiūtė šiame mače per 26 minutes pelnė 24 taškus, perėmė 6 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus. Tai gynėjos rezultatyviausios ir naudingiausios rungtynės LMKL istorijoje.

„Šiauliai-Universitetas“: Enrika Matiukaitė 15 (8 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 11, Enrika Krankalytė 8.

„Hoptrans-Sirenos“: Laurita Jurčiūtė 24, Ieva Savickaitė 14, Dalia Donskichytė 13 (7 rez. perd.), Deanna Mayza ir Urtė Slavickaitė – po 12.