„Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo Podgoricoje | kl.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI PRALAIMĖJO PODGORICOJE

• 2

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) turnyro paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse B grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda išvykoje 62:76 (17:14, 12:21, 20:22, 13:19) pralaimėjo Podgoricos „Budučnost Voli“ (Juodkalnija) ekipai.

Po 10 žaidimo minučių panevėžiečiai pirmavo 17:14, bet antrąjį ketvirtį pralaimėjo 12:21 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo šešių taškų deficitą 29:35. Po trijų kėlinių svečiai atsiliko 49:57. Ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 7:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo (56:57), bet aikštės šeimininkai vėl nutolo ir 37-ąją min. įgijo dviženklį pranašumą (66:56), o likus 19 sek., padidino skirtumą iki 16 taškų (76:60).

Panevėžio komandai Žanis Peineras pelnė 13 taškų, Adas Juškevičius (8 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius, Kšištofas Lavrinovičius, Vaidas Čepukaitis ir Žygimantas Skučas - po 7, Simas Jasaitis - 6, Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) - 4, Donatas Tarolis ir Lukas Aukštikalnis - po 2.

Podgoricos ekipoje 17 taškų surinko Kyle'as Gibsonas, 12 - Nikola Ivanovičius, po 10 - Suadas Sehovičius ir Zoranas Nikoličius.

Pirmajame rate panevėžiečiai namuose įveikė varžovus iš Juodkalnijos 86:79.

„Budučnost“ (5 pergalės/5 pralaimėjimai) B grupėje pakilo į antrąją vietą ir užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas. „Lietkabelis“ (4/6) liko penktas ir nepateko į kitą etapą.