„Lietkabelis“ sutriuškino Latvijos komandą | kl.lt

„LIETKABELIS“ SUTRIUŠKINO LATVIJOS KOMANDĄ

• 0

Pergalingai pasiruošimą naujajam sezonui baigė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 92:63 (25:13, 24:15, 23:18, 20:17) sutriuškino Jūrmalos „Jurmala“ krepšininkus iš Latvijos.

„Lietkabelis“ į priekį šovė jau dvikovos pradžioje – prabėgus 5 minutėms turėjo dviženklį pranašumą – 16:4. Toliau šeimininkai tolo nuo varžovų ir skirtumas augo kiekviename kėlinyje, o nuaidėjus finalinei sirenai jis siekė 29 taškus – 92:63.

Šioje dvikovoje nežaidė pirmadienį į Lietuvą grįžęs Jamaras Wilsonas ir kapitonu antradienį tapęs Simas Jasaitis, kuriam leista pailsėti.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 19 (4 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), Mindaugas Kupšas 17 (20 min., 5 atk. kam.), Mike‘as Morrisonas 15 (20 min., 7 atk. kam.), Franas Pilepičius 13 (3/5 tritaškiai), Saulius Kulvietis 8 (8 atk. kam.), Dominikas Mavra (6 rez. perd.) ir Karolis Brusokas (9 min.) po 7.

„Jurmala“: Matas Jucikas 15, Kristapas Mediss 13, Kristapas Plavniekas 9.

Naująjį sezoną „Lietkabelis“ pradės sekmadienį maču Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) Prienuose prieš „Skycop“.