Lietuvos 20-metės krepšininkės Europos čempionate nugalėjo graikes | kl.lt

LIETUVOS 20-METĖS KREPŠININKĖS EUROPOS ČEMPIONATE NUGALĖJO GRAIKES

• 0

Rumunijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) merginų krepšinio čempionato B diviziono turnyro A grupės ketvirtosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė 75:71 (17:15, 26:11, 17:27, 15:16) nugalėjo Graikijos komandą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Trečiojo kėlinio viduryje lietuvės pirmavo 21 taško skirtumu (58:37), bet ketvirtajame kėlinyje graikės sugebėjo rezultatą išlyginti 71:71. Vis dėlto mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė Lietuvos krepšininkės, iškovojusios svarbią pergalę.

Lietuvos komandai 17 taškų pelnė Laurita Jurčiūtė, 15 - Livija Sakevičiūtė, po 12 - Gabija Meškonytė bei Martyna Petrėnaitė, 11 - Rasa Knyzaitė (11 atk. kam.).

Grupės etapą ketvirtadienį lietuvės baigs akistata su Rumunija.

Pirmąsias dvi vietas grupėje užėmusios ekipos pateks į pusfinalį, 3-4 pozicijose likusios komandos tęs kovą dėl 5-8 vietų, o dvi autsaiderės - dėl 9-12.