Lietuvos šešiolikmečiai krepšininkai Europos pirmenybes pradėjo pralaimėjimu | kl.lt

LIETUVOS ŠEŠIOLIKMEČIAI KREPŠININKAI EUROPOS PIRMENYBES PRADĖJO PRALAIMĖJIMU

• 0

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pirmąją nesėkmę Europos pirmenybėse.

Edvino Justos auklėtinius rezultatu 56:54 (8:19, 16:12, 17:11, 15:12) įveikė Serbijos rinktinė.

Nors rungtynės prasidėjo atkakliai, kėlinio pabaigą 11:1 laimėję lietuviai įsiveržė į priekį.

Antrajame ketvirtyje geriau pradėję žaisti serbai sumažino skirtumą ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 31:24.

Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau sekėsi Serbijos rinktinei, kuri po trijų kėlinių atsiliko jau tik minimaliu skirtumu.

Paskutiniajame ketvirtyje likus 42 sekundėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus, tačiau lietuviams taškų pelnyti nepavyko ir rungtynes 56:54 laimėjo Serbija.

Lietuva: M.Blaževičius 13 (9 atk. k.), N.Pankratjevas 9, Ą.Tubelis 8.

Serbija: M.Pavicevičius 11, D.Pazinas (8 atk. k.) ir L.Zivanovičius po 9

Kitose Europos čempionato rungtynėse lietuviai susitiks su Kroatijos rinktine.