Lietuvos U-20 merginų krepšinio rinktinė pralaimėjo vokietėms | kl.lt

LIETUVOS U-20 MERGINŲ KREPŠINIO RINKTINĖ PRALAIMĖJO VOKIETĖMS

• 0

Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė patyrė antrąją nesėkmę iš eilės Europos čempionato B diviziono turnyre Sofijoje (Bulgarija). Lietuvės 49:82  (18:14, 14:22, 9:24, 8:22) nusileido turnyro lyderei Vokietijos komandai. Labai prastai susiklosčiusioje antroje mačo dalyje Lietuvos komanda iš viso pelnė vos 17 taškų.

Rungtynės su nei karto šiame turnyre nepralaimėjusiomis vokietėmis prasidėjo atkakliai. Sužaidus 4 minutes priekyje buvo lietuvės (9:6). Po Robertos Mizgerytės dvitaškio Lietuvos komandos persvara padidėjo iki 5 (11:6). Lietuvės metė net 9 tolimus metimus, tačiau tik vienas iš jų buvo tikslus, kur kas geriau jos atakavo nuo artimų distancijų. Po dešimties minučių pranašumą išlaikė Lietuvos merginos (18:14).

Antrajame ketvirtyje ekipos toliau kovojo taškas į tašką, jam įpusėjus 28:25 pirmavo lietuvės. Netrukus Vokietijos atstovės persvėrė rezultatą savo naudai (27:26, 4 min.), vėliau ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet nedidelę persvarą išlaikė vokietės (32:30, 3 min.). Likus žaisti dvi minutes Vokietijos rinktinės pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų (36:30), iki didžiosios pertraukos lietuvės jį kiek sumažino (32:36).

Trečiajame kėlinyje vokietės spurtavo 4:0 (40:32, 8 min.), o lietuvėms nesisekė pelnyti taškų. Lietuvos krepšininkėms trūko agresyvumo ir tikslumo puolime, todėl varžovės išlaikė pranašumą ir žaidimo kontrolę (48:38, 5min.).  Priešnuodžių Vokietijos komandai lietuvės nerado iki pat ketvirčio pabaigos, kurį pralaimėjo net 9:24 (41:60).

Paskutiniame kėlinyje Lietuvos krepšininkės nenorėjo pasiduoti, tačiau krepšys, ypač nuo tritaškio linijos, buvo tarsi užrištas (47:68, 6min.). Vokietijos komanda žaidė užtikrintai ir nesuteikė jokių vilčių lietuvėms.

Lietuvos ekipoje rezultatyviausia buvo Ieva Kazlauskaitė. Puolėja pelnė 18 taškų. R.Mizgerytė pridėjo 12.

Penktadienį (07.11) Lietuvos rinktinė susitiks su Izraelio komanda.

Europos 20-mečių merginų B diviziono čempionatas  finišuos liepos 13 dieną.  10 dalyvaujančių komandų sužais po 9 rungtynes. Į A divizioną pateks tris pirmąsias vietas užėmusios rinktinės.