LKL drama Panevėžyje: po tritaškio „Neptūnas“ nukovė „Lietkabelį“ | kl.lt

LKL DRAMA PANEVĖŽYJE: PO TRITAŠKIO „NEPTŪNAS“ NUKOVĖ „LIETKABELĮ“

• 0

LKL rungtynėse Panevėžyje Klaipėdos „Neptūnas“ 73:69 (15:19, 23:12, 21:14, 14:24) nugalėjo „Lietkabelį“ ir išsaugojo antrąją vietą čempionate.

Panevėžio klubas pirmavo po pirmo kėlinio 19:15, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui „Neptūnas“ perėmė iniciatyvą ir didino persvarą, kuri buvo pasiekusi 17 taškų.

Likus žaisti minutę, rezultatą išlygino 5 taškus iš eilės pelnęs Paulius Valinskas – 68:68. Laimono Kisieliaus tritaškis ištempė „Neptūną“ į pergalę.

Klaipėdos ekipoje rezultatyviausias buvo 16 taškų pelnęs Tomas Delininkaitis. 14 pridėjo Deividas Gailius.

„Lietkabelis“ vertėsi tik su aštuoniais žaidėjais. Negana to, trečiajame kėlinyje traumą patyrė Stefanas Sinovecas.

„Neptūnas“ šį sezoną „Lietkabelį“ nugalėjo pirmą kartą. Pirmas tris akistatas laimėjo panevėžiečiai.

Klaipėdos ekipa su 24 pergalėmis LKL atsilieka tik nuo Kauno „Žalgirio“.

Nors uostamiesčio ekipai ant kulnų lipa Vilniaus „Rytas“, tačiau klaipėdiečiams užtenka laimėti likusius susitikimus ir iš antrosios vietos jie pajudinami nebus.

„Lietkabelis“ su 20 pergalių yra ketvirtas LKL.

„Lietkabelis“: P.Valinskas 15, S.Kulvietis 13, M.Čakarevičius 10.

„Neptūnas“: D.Gailius ir T.Delininkaitis po 14, L.Williamsas 11.