LKL lygoje – „Ryto“ ir „Skycop“ pergalės | kl.lt

LKL LYGOJE – „RYTO“ IR „SKYCOP“ PERGALĖS

• 1

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Vilniaus „Rytas“ (17-5) išvykoje 99:83 (29:26, 26:20, 24:14, 20:23) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (13-10) krepšininkus, kuriems daugiau nei pusę rungtynių vadovavo ne Gediminas Petrauskas, o jo asistentas Virginijus Sirvydis.

Šeimininkai pusantro kėlinio sėkmingai kibo „Rytui“ į atlapus, bet tuomet G.Petrauskas už antrąją techninę pražangą buvo išvarytas į rūbinę, o be savo generolo likusi kariauna pradėjo byrėti.

Vilniečiai antrojo ketvirčio viduryje atsilikinėjo 35:36, bet po varžovų stratego išvarymo spurtavo 14:4 bei išsiveržė į priekį 49:40.

Antroje mačo pusėje svečiai toliau bėgo į priekį. Trečiąjį kėlinį jie baigė spurtu 15:4 bei nutolo jau 79:60.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu „Rytas“ nepaleido solidaus pranašumo bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 19, Tomas Lekūnas 13, Karolis Petrukonis (9 atk. kam.) ir Jay Threattas po 11.

„Rytas“: Martynas Echodas 19 (10 atk. kam., 32 naud.), Eimantas Bendžius (5 atk. kam.) ir Chrisas Krameris po 14, Arciomas Parachouskis 10.

Dramatišką pergalę iškovojo Prienų „Skycop“ (8-14), namuose 83:82 (18:15, 11:24, 27:14, 20:23, 7:6) po pratęsimo įveikęs Alytaus „Dzūkijos“ (7-15) klubą.

Antrojo ketvirčio pabaigoje „Dzūkija“ po taiklaus Keremo Kanterio metimo pirmavo net 17 taškų skirtumu (39:22), bet „Skycop“ sugebėjo panaikinti deficitą ir nutraukti keturių pralaimėjimų seriją.

„Skycop“: Arnas Labuckas (11 atk. kam.) 19, Martynas Gecevičius 17, Žygimantas Janavičius 11, Darjušas Lavrinovičius 9.

„Dzūkija“: Keremas Kanteris (9 atk. kam.) 17, Elijah Brownas 14, Dominykas Domarkas 13, Paulius Petrilevičius (9 atk. kam) 12, Paulius Danisevičius 11.

Gairės: LKL, rytas, Skycop