„Neptūnas-Akvaservis“ su Tauragės komanda susitvarkė trečiajame kėlinyje | kl.lt

„NEPTŪNAS-AKVASERVIS“ SU TAURAGĖS KOMANDA SUSITVARKĖ TREČIAJAME KĖLINYJE

• 0

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-3) po ilgosios pertraukos pasiuntė varžovus į nokdauną – 16 taškų persvara laimėtas trečiasis ketvirtis padėjo pamatus klaipėdiečiams pasiekti trečiąją pergalę paeiliui NKL pirmenybėse.

Puikiai iš toli atakavę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai (14 tritaškių iš 25) savų žiūrovų akivaizdoje 86:73 (20:22, 22:21, 23:7, 21:23) pranoko Tauragės krepšinio klubą (3-5).

Klaipėdiečiai antrojo kėlinio pradžioje dar turėjo dviženklį deficitą (20:30), tačiau užsikūrę čempionai kilo į šturmą ir prieš ilgąją pertrauką jį sumažino iki minimumo (42:43), o stipriausią smūgį svečiams iš Tauragės sudavė trečiajame kėlinyje.

Uostamiesčio klubas po ilgosios pertraukos spurtavo 9:0 bei po Vytauto Šarakausko tolimo metimo įgijo 8 taškų pranašumą (51:43). Antrąją trečiojo kėlinio dalį šeimininkai sužaidė užtikrinai – atkarpa 12:2 bei prieš lemiamas 10 minučių susikrauta solidi 15 taškų persvara (65:50).

Po Deivido Anužio tolimo metimo ketvirtojo kėlinio viduryje „Neptūnas-Akvaservis“ pranašumas pasiekė rekordinę 19 taškų ribą (74:55). Svečiai iš Tauragės neįstengė deficito sumažinti iki vienaženklės ribos, o Klaipėdos ekipa iškovojo trečiąją pergalę iš eilės 86:73.

Nors varžovai suklydo tik šešis kartus, tačiau jie neįstengė sulaikyti „Neptūnas-Akvaservis“ snaiperių. Pergalingame mače T. Gaidamavičiaus kariauna pataikė 14 tritaškių iš 25 (56 proc.). Klaidas Metrikis tauragiškiams atseikėjo 4 tolimus metimus iš 5, Deividas Anužis – 3 iš 3, V. Šarakauskas ir Herkus Kumpys pataikė po 2 tritaškius.

Aikštelės šeimininkai ir vėl demonstravo puikią kovą po lenta. Pagal atkovotus kamuolius lygoje pirmaujantys klaipėdiečiai (vid. 43,1 atk. kam.) šiandien nusiėmė 44 kamuolius, tuo metu svečiai – 33.

Klaipėdiečiai kitą mačą žais rytoj, kuomet Jonavoje 16 val. susikaus su vietos „Sintek-Jonava“ krepšininkais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 17 (4/5 trit., 8 atk. kam.), Deividas Anužis 13 (3/3 trit., 5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas (11 atk. kam.) ir Tadas Pažėra (5 rez. perd.) – po 12, Herkus Kumpys 10.

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 19 (26 naud. bal.), Deividas Keburys 13 (3/5 trit.), Mindaugas Stašys 10.