Prieš lemiamą pusfinalio mūšį – įkvepiančios V. Grubliausko ir M. Paulausko mintys | kl.lt

PRIEŠ LEMIAMĄ PUSFINALIO MŪŠĮ – ĮKVEPIANČIOS V. GRUBLIAUSKO IR M. PAULAUSKO MINTYS

  • 0

Šiandien Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Vilniuje, „Siemens“ arenoje, turi galimybę trečiąkart klubo istorijoje iškovoti kelialapį į Lietuvos krepšinio lygos finalą. Lemiamos, jau penktosios, šio sezono „Neptūno“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ pusfinalio serijos rungtynės prasidės šįvakar nuo 18.50 val.

Šią dvikovą tiesiogiai iš Vilniaus transliuos BTV televizija, bet ištikimiausi „Neptūno“ sirgaliai autobusais ir nuosavais automobiliais vyks į sostinę palaikyti savo mėgstamos komandos.

Visi supranta, kad laukia karštas mūšis, kurio kaina yra didžiulė – kelialapis į LKL didįjį finalą. Šio vakaro nugalėtojų finale jau laukia Kauno „Žalgiris“, o pralaimėtojai su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa kovos dėl bronzos medalių.

„Trauktis ar taupytis jėgų nebėra kur. Laukia žūtbūtinis mūšis. Neptūniečiai, jūs šį sezoną demonstruojate išskirtinį sportinį pyktį, nepalaužiamą kovotojų dvasią ir pasiaukojantį žaidimą`iki paskutinės rungtynių sekundės. Ir net nebelaukiant kaip pasibaigs lemiamos rungtynės Vilniuje, jau dabar galima dėkoti visai komandai, jos trenerių štabui už puikų sezoną, išbandymų kuriame pakaktų visiems trims, o kai kam tai būtų buvę net neišgyvenama… Atlaikėte, susitelkėte, įrodėte – „Neptūnas“ yra „Neptūnas“ ir viskas visiems suprantantiems ir išmanantiems tuo pasakyta. Sėkmės sostinėje, Klaipėda su jumis!“, – savo Facebook paskyroje rašė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Bcneptunas.lt susisiekus su Klaipėdos meru, jis dar pridūrė, kad tiki, jog sezono metu patirti išbandymai „Neptūno“ vyrus sustiprino morališkai, emociškai ir dvasiškai.

„Sezono viduryje komanda šiek tiek nubyrėjo, tačiau tai tik dar labiau uždegė likusių žaidėjų kovinę dvasią ir pasiaukojantį darbą dėl savo miesto garbės. Didžiuojuosi neptūniečiais, kaip ir, manau, visa Klaipėda. Galiu pabrėžti: Klaipėda visada buvo, yra ir bus su jumis. Tikiu, kad galite iškelti „Neptūno“ vėliavą į dar aukštesnę kalvą. Jūs esate tarp keturių stipriausių LKL ekipų, žinant ką teko patirti sezono eigoje, puikiai atlikote savo darbą, tad lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse mėgaukitės krepšiniu. Tikrai nesmerksime, jei pralaimėsite. Jūs jau – mūsų didvyriai. Tikiu, kad žūtbūtiniame pusfinalio mūšyje jūsų neslėgs įtampa ir pademonstruosite išties gražų krepšinį, ką pademonstravote jau ne kartą“, – prieš lemiamas pusfinalio rungtynes įkvepiančias mintis neptūniečiams siunčia V. Grubliauskas.

bcneptunas.lt nuotr.

Jam antrino ir vienas tituluočiausių (olimpinis, Europos ir pasaulio krepšinio čempionas) Lietuvos krepšininkų, Klaipėdoje sportinį kelią praėjęs Modestas Paulauskas.

„Esu „Neptūno“ sirgalius, tad giliai širdyje tikiu ir noriu, kad laimėtų „Neptūnas“. Tačiau išliksiu diplomatiškas ir pasakysiu, kad abiejų komandų galimybės yra vienodos – po 50 procentų. „Neptūnas“ paskutiniu metu išvykoje žaidžia net dar geriau nei namuose, tad tai, jog lemiamos pusfinalio serijos rungtynės vyks Vilniuje – nieko baisaus. Viskas yra įmanoma ir tą „Neptūno“ vyrai per paskutinius metus įrodė. „Neptūno“ treneriai žino visus vaistus ir priemones, kaip reikia išsigydyti nuo „Lietuvos ryto“ atakų, kaip rasti prieš jų puolimą priešnuodžių. Belieka palinkėti, kad neptūniečiai lemiamose serijos rungtynėse neišradinėtų dviračio, o darytų tai, ką moką ir gali. Tada viskas bus gerai“, – akcentavo M. Paulauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS