Puolime strigę jonaviečiai namuose „Šilutės“ neįveikė | kl.lt

PUOLIME STRIGĘ JONAVIEČIAI NAMUOSE „ŠILUTĖS“ NEĮVEIKĖ

• 0

Pralaimėjimą 35-ojo turo rungtynėse „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė namuose rungtyniavę „Jonavos“ (18-17) krepšininkai 68:76 (18:16, 18:27, 20:21, 12:12) turėję pripažinti „Šilutės“ (23-12) pranašumą.

Dvikovoje su šilutiškiais „Jonava“ vertėsi be traumas besigydančių svarbių žaidėjų – Ebukos Anyaorah ir Dovydo Rediko.

Rungtynes jonaviečiai pradėjo puikiu žaidimu ir greitai pabėgo į priekį (10:2). „Šilutė“ netruko priartėti prie pabėgusių šeimininkų (10:9). Iki ketvirčio pabaigos „Jonava“ išlaikė nedidelį pranašumą (18:16).

Antrąjį kėlinį šilutiškiai pradėjo susikraudami 4 taškų persvarą (21:25). Užstrigęs jonaviečių puolimas suteikė svečiams progą dar labiau nutolti (24:33). Nors netrukus „Jonava“ greitai tirpdė varžovų persvarą (32:33), „Šilutė“ pirmąją dalį užbaigė turėdama 7 taškų persvarą (36:43).

Trečiojo ketvirčio metu kino Heng Yu dvitaškis išlygino rezultatą (49:49). „Jonavai“ priartėjus, svečiai vėl pabėgo į priekį (50:59). Lukas Grabauskis puolime draskė varžovų gynybą (56:59), bet „Šilutė“ eilinį sykį atitrūko (56:64).

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje „Šilutė“ nutolo dviženkliu skirtumu (62:74). Per kitas dvi minutes komandos apsikeitė dvitaškiais (64:76), o susitikimo pabaigoje puolime strigę jonaviečiai didesnės intrigos atkurti nesugebėjo (68:76).

„Jonava“: Lukas Grabauskis 18 taškų, Bryton Hobbs 14, Justas Vazalis ir Antanas Montrimavičius po 11, Martynas Pacevičius 8, Heng Yu 6, Karolis Šarukas, Šarūnas Dambrauskas ir Tomas Miškinis taškų nepelnė.

„Šilutė“: Deividas Pogužinskas 16 taškų, Evaldas Džiaugys 15.