Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs E. Želionis „Neptūnui“ nukalė LKL bronzą | kl.lt

REZULTATYVIAUSIAS SEZONO RUNGTYNES SUŽAIDĘS E. ŽELIONIS „NEPTŪNUI“ NUKALĖ LKL BRONZĄ

• 0

Edgaras Želionis pelnė 27 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Kazio Maksvyčio auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo ketvirtose rungtynėse išvykoje 89:78 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Pirmoji rungtynių pusė buvo itin lygi, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė svečiai.

Edgaras Želionis pelnė 2 taškus, dar po tiek pat pridėjo Tomas Delininkaitis bei Brandonas Fieldsas ir „Neptūnas“ trečiąjį ketvirtį užbaigė spurtu 15:3 ir įgijo 8 taškų persvarą (64:56). Želionis per šią atkarpą surinko 11 taškų.

„Lietkabelis“ ketvirtajame kėlinyje bandė grįžti į rungtynes ir po Lorenzo Williamso bei Luko Aukštikalnio taškų sumažino deficitą iki 4 taškų (60:64), tačiau tuomet „Neptūnas“ atsakė dar viena sėkminga atkarpa. Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį, Simas Galdikas suvertė taškus iš po krepšio, o Vytauto Šulskio tritaškio uostamiesčio klubas pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą (74:63).

Simas Jasaitis pataikė du tritaškius iš eilės ir bandė palaikyti „Lietkabelio“ viltį, tačiau iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Tomas Delininkaitis atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir nusprendė rungtynių baigtį (87:76).

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 17, Darjušas Lavrinovičius 13, Kšištofas Lavrinovičius 11.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 27, Tomas Delininkaitis 17, Jerry Johnsonas 12.