„Rytas“ atsisveikino su dviem žaidėjais | kl.lt

„RYTAS“ ATSISVEIKINO SU DVIEM ŽAIDĖJAIS

  • 0

Naujojo sezono sudėtį dėliojantis Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas atsisveikino su puolėjais Egidijumi Mockevičiumi bei Roku Giedraičiu. Pastarasis pasinaudojo kontrakte numatyta sąlyga ją nutraukti, o tokia galimybe sostinės klubas pasinaudojo atsisakydamas E. Mockevičiaus paslaugų.

Praėjusią vasarą „Rytas“ suteikė šansą tuo metu sunkią peties traumą besigydžiusiam E. Mockevičiui ir pasirašė su juo trejų metų sutartį, tačiau projektuojant naujojo sezono sudėties dėlionę vidurio puolėjui vietos joje neatsirado ir buvo nuspręsta pasinaudoti kontrakte esančia galimybe ją nutraukti.

„Ačiū Egidijui už didelį darbą reabilitacijos metu, sugrįžimą į aikštę bei sezoną Vilniuje, - vidurio puolėjui dėkojo klubo sporto direktorius Linas Kleiza. - Po ilgų svarstymų priėmėme sunkų sprendimą ir tikimės, kad jis išeis į naudą abiem pusėms. Linkime sėkmės E. Mockevičiui ateityje. Tuo tarpu R. Giedraitis sužaidė geriausią sezoną savo karjeroje, sulaukė kitų ekipų dėmesio ir juo labai didžiuojamės, bet jis pasirinko rungtyniauti kitur. Noriu padėkoti Rokui už sunkų darbą Vilniuje“.

„Norėčiau padėkoti klubui už profesionalumą, pagalbą reabilitacijos metu bei suteiktą galimybę, - „Rytui“ dėkojo E. Mockevičius. - Šie metai buvo nelengvi ir kupini iššūkių, tačiau reikia judėti į priekį. Tikiuosi, kad vilniečių ateityje dar laukia daugybė didelių pergalių bei gražių akimirkų“.

Dėl traumos vėliau prie komandos prisijungęs 25-erių metų krepšininkas praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone sužaidė 23 rungtynes, per kurias pelnė vidutiniškai po 3,7 taško, atkovojo po 2,3 kamuolio ir rinko 4,5 naudingumo balo.

R. Giedraitis Vilniuje rungtyniavo trejus metus ir praėjusiais metais demonstravo geriausius karjeros rodiklius. Įspūdingais dėjimais garsėjantis puolėjas praėjusiame LKL sezone pateko į simbolinį geriausių žaidėjų penketą, o per rungtynes rinko vidutiniškai po 12,7 taško ir tolimus metimus metė 42 proc. taiklumu.

„Tai buvo labai sunkus sprendimas, tačiau nusprendžiau surizikuoti dėti kitą žingsnį savo karjeroje užsienyje, - atviravo R. Giedraitis. - Noriu padėkoti už parodytą pasitikėjimą visiems klubo darbuotojams, žaidėjams bei treneriams, kurie kasdien man padėjo tobulėti kaip žaidėjui ir asmenybei. Visuomet būsiu dėkingas Vilniaus klubui, bet kol kas tenka atsisveikinti. Linkiu „Rytui“ kuo didžiausios sėkmės“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS