Antrininkų paklausa | kl.lt

ANTRININKŲ PAKLAUSA

Pagaliau apsireiškė premjeras. Turime galvoje ne ministrą pirmininką S.Skvernelį (jis niekur nedings, jo dar prezidento rinkimai laukia), o Rusijos Federacijos vyriausybės vadovą D.Medvedevą.

Apie tai, kad antrasis svarbiausias oficialus asmuo viešumoje nesirodė net dvi savaites, Rusijoje pakurstė sąmokslo teorijas apie galimą D.Medvedevo atsistatydinimą ar net nušalinimą nuo valdžios.

Štai Kembridžo kunigaikštienė Catherine, viena mylimiausių Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos narių, pastaruosius mėnesius viešumoje irgi itin reta viešnia. Ji po mažojo sūnaus Louiso krikštynų taip pat dingo iš viešojo eterio, bet, pasirodo, kad ponia tiesiog išėjo motinystės atostogų.

D.Medvedevo dingimo paaiškinimui šis variantas akivaizdžiai netinka, betgi koks džiaugsmas buvo visiems smalsuoliams ir gerbėjams, kai jis vakar pagaliau sugrįžo į Didžiąją politiką. Konspiratoriams tik panižo klausimas: jei jau premjerui iškilo sveikatos problemų, kodėl jo nepakeitė antrininkas, o tai nuo seno ir dabar visose save gerbiančiose valstybėse – įprastas reikalas?

Antrininkus turėjo visi, pradedant N.Bonaparte, J.Stalinu, A.Hitleriu, W.Churchilliu ir kitais stambiais istorijos banginiais.

Ką ten bekalbėti, antrininkę turi net JAV prezidento D.Trumpo žmona Melania. Taip mano konspiracijų teoretikai, pastebėję, jog kelionės metu į Ohajų šalia pono prezidento buvo ne jo žmona Melania, o dublerė. Esą ponios plaukų spalva ne tokia ir apskritai ji taip jų nenešioja, užkliuvo prezidentienės padidėjęs svoris, neįprastos jos pozos ir netipiški jai rūbai, kai kam pritrūko gamintojo logotipo ant jos saulės akinių.

O ką jau kalbėti apie buvusią D.Trumpo konkurentę H.Clinton, kuri esą jau porą metų mirusi, o jos vietą užėmė gerai paruošta antrininkė.

Tik štai klausimas, kodėl dubleriais nesinaudojama Lietuvoje? Gal čia antrininkams tiesiog per maža rinka?

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Jonas Lietuvis

Pas mus , visi kurie ilgai užsibuvo valdžioje ,ir nepasiūlė radikalių permainų , o uoliai ėmėsi naujo amato -lengvo ėdesio ėdimas iš lovio ,laikytini antrininkais uzurpavusiais valdžią. Kitaip sakant iš pažadukų virtusiais į aktyvius parazitus.

Zelemunčikas

Labai taiklus Medvedevo ir Chaterine palyginimas.Kai Putinas už Rusijos vairo,tai Medvedevo vaidmuo lygus Chaterine vaidmeniui Anglijos karalystėje.

Zenonas Priekuliškis

Manau todėl, kad yra dar ką plėšti, negi atiduosi antrininkui? Arba tarkim antrininkas nugvelbs pakišėlę? O gal anie labai sąžiningi, o tarp antrininkų tokių nėra?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS