Karaliaus belaukiant | kl.lt

KARALIAUS BELAUKIANT

Pasaulio krepšinio čempionatas, žinoma, svarbu, tačiau iki jo – daugiau nei 6 tūkst. km. Kai kas ne mažiau įdomaus tuoj vyks ir po mūsų nosimis. Šiomis dienomis sporto sirgaliai Lietuvoje švenčia savotiškus atlaidus. Krepšinio rinktinė, vakar Donguane pabaigusi pasirodymą pirmajame etape, netrukus jau pradės rimtesnes kovas – dėl kelialapio į pasaulio čempionato ketvirtfinalį.

Nesiryžusių keliauti į kitą pasaulio kraštą aistruolių kraują kaitina artėjantis futbolo milžinų vizitas. Jau rytoj mūsų šalies futbolininkų laukia Ukrainos rinktinės egzaminas. Ukrainiečiai su "Machester City" gynėju Aleksandru Zinčenka priešakyje – tvirti B grupės lyderiai. O juk grupėje žemiau rikiuojasi tokie galiūnai kaip Serbija ir Portugalija. Pastarųjų viešnagė Vilniuje lietuvių vaizduotę kursto dar kaitriau. Tiksliau, futbolo karaliaus Cristiano Ronaldo apsireiškimas. Pamenu, Madrido "Santiago Bernabeu" stadione teko mokėti 18 eurų vien už nuotrauką su Ronaldo maketu. Ir norinčiųjų eilė vinguriavo ne vieną metrą. Vilniuje sirgaliai galės įsiamžinti su originalu, ir dar nemokamai. Žinoma, jei labai pasiseks.

Kita vertus, tikimybė, kad penkis kartus geriausias pasaulio futbolininkas atvyks į Lietuvą, dar neseniai buvo lygi nuliui. Jei portugalai nebūtų iššvaistę taškų pirmuosiuose Europos čempionato atrankos mačuose ir dabar neturėtų vytis tolstančių grupės lyderių, CR7 prekės ženklo savininkas tikrai nebūtų rizikavęs sveikata ant plastmasinės LFF stadiono dangos. Galbūt nerizikuos ir šįsyk, bet Vilnių pasiekti tikrai turėtų, ir tribūnuose sėdintiems žiūrovams rankele pamojuos. Atrodo, kad Lietuvos sirgaliams to ir tereikia. Ne veltui bilietų į antradienio rungtynes kaina juodojoje rinkoje šoktelėjo tris keturis kartus, lyginant su pradinėmis, ir dabar, priklausomai nuo sektoriaus, siekia nuo 80 iki 160 eurų. Pasirodo, net ir nuolat futbolą keiksnojantys lietuviai už kokybišką reginį pasirengę mokėti kosmines sumas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS