Kas dar neaišku? | kl.lt

KAS DAR NEAIŠKU?

Ronaldo Vilniuje buvo smagu. Pats taip sakė po to, kai į lietuvių vartus įmušė keturis iš penkių įvarčių. Nieko kito ir nebuvo galima tikėtis, tenisininkų terminais kalbant, kai žaidžia šeštoji pasaulio raketė prieš 130-ąją.

Pagirtina, kad rungtynėse nesigėdijo apsilankyti pats Respublikos Prezidentas G.Nausėda, nors jų baigtis jau iš anksto buvo labiau nei aiški. Ir dėl Ronaldo viskas buvo aišku, ir dėl Lietuvos futbolo.

O štai dėl "neįvardyto agento" O.Smolenkovo – visai neaišku. Pasak CNN žurnalistų, dar prieš dvejus metus, vykdant specialią operaciją, Vašingtonas išvežė "savo informatorių", artimą Rusijos valdžios institucijoms, kuris dar buvo vadinamas "vienu pagrindinių slaptųjų informatorių, dirbančių Rusijos vadovybėje".

Esą būtent šitas šnipas iš Kremliaus ir patvirtino JAV žvalgybai, kad V.Putinas tiesiogiai režisavo Rusijos kišimąsi į JAV rinkimus D.Trumpo naudai, kenkiant jo varžovei demokratų kandidatei H.Clinton.

Po šitos skandalingos depešos tylėti nebegalėjo ir pagrindinis Rusijos prezidento ruporas – D.Peskovas, nors pradžioje ir buvo bandoma įrodinėti, kad šnipo pagrobimo istorija yra klastotė.

Tada D.Peskovas skubiai pareiškė, jog minėtas asmuo iš darbo Rusijos prezidento administracijoje buvo atleistas prieš kelerius metus. Tik nepatikslino – prieš ar po pagrobimo.

Šnipų gyvenimo epas, pasirodo, įsiutino ne tik Kremlių. JAV valstybės sekretorius M.Pompeo, labai susitvardęs, žiniasklaidos pranešimus pavadino netiksliais.

Sunku pasakyti, dėl ko širdį jam skaudėjo labiausiai: ar dėl to, kad išgarsinta istorija sukėlė pavojų ne vienam šito performanso dalyviui, ar todėl, kad Vašingtonas, baiminantis demaskavimo, neteko savo "kurmio" žvėries irštvoje.

Taigi čia irgi aiškumo nėra. Tačiau ramiausiai į šitą šnipų skandalą sureagavo prezidentas D.Trumpas, pareiškęs nieko nežinąs apie šią istoriją. Nors jam tai turėtų būti aktualiausia. Tačiau prezidentas liko stojiškas, ir veikiausiai aišku, kodėl.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

o man patinka D.Trumpas-prezidentaujantis [ na Lietuvoje ji vadintu senoliu,amerikietisku,zinoma,]],,bet ,kad ir senolis ,bet dar ---nenukvakes

PRANUI

TU ŠAUKI "LANDSBERGIS POLA" IR MASTURBUOJIESI PRIE KŪJO BEI PJAUTUVO PRISISEGĘS KOLORADKĘ, TAIP, KAD NEMELUOK

Pranas Pričkus

"Mes" šaukiame "rusai puola", draugaujame su amerikonais, rusai padeda rinkti amerikoną prezidentu D.Trumpą. Tai gal nenusisukinkime nuo kaimynės Rusijos?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS