Ministerija Vijūnėlės dvare | kl.lt

MINISTERIJA VIJŪNĖLĖS DVARE

Raudonųjų kinų aršaus nedraugo Čiang Kaišeko forposte Taivanyje žemyn dailiai nugarmėjus apynaujam tiltui, komunistinė Kinija, galima sakyti, su trenksmu atšventė režimo jubiliejų. Aukų, žinoma, buvo ne tiek, kiek tikėtasi, bet ir to pakanka gerai šventei. Buvo ir fejerverkas – liepsnojantis benzinvežis, kaip kompensacija už tą, kurio R. Šimašius neleido rengti Vilniuje ant Baltojo tilto.

Tačiau Lietuva turi ir savų švenčių. Štai (dideliam konservatorių siaubui) diplomatų vadas L.A.Linkevičius vyksta vizito į Minską, kur jo kolega susisiekimo ministras J.Narkevičius kartu su tais pačiais kinais, Baltijos šalių bei Lenkijos ministrais jau aptaria transporto aktualijas.

O dar vienas ministrų kabineto genijus kadrų politikos klausimais – visos Lietuvos žemės ūkio reikalų vadas "socdarbietis" A.Palionis – kryžkelėje. Žmogus, netikėtai netekęs potencialaus viceministro M.Čimbaro (tam, gėda ir sakyti, karjerą sužlugdė pripučiama moteris) bei paslapčia į ministerijos kancleres "prastūmęs" kūdikio besilaukiančią partijos kolegę L. Zinkevičienę, nebežino, ką daryti dėl ministerijos persikraustymo.

Akivaizdu, laikinoji sostinė naujiems ministerijos namams nėra godotina vieta.

Beje, būtent ta pati L. Zinkevičienė yra atsakinga už tuos stringančius valdžios užmojus perkelti Žemės ūkio ministeriją į Kauną. Akivaizdu, laikinoji sostinė naujiems ministerijos namams nėra godotina vieta.

Ministras A.Palionis, neseniai iškvostas, ar netrukus prasidėsiančios kanclerės motinystės atostogos nesužlugdys kraustynių, patikino, kad "viskas turės būti atlikta spalį ir lapkritį". Čia reikėtų patikslinti metus, nes jau po dienos ministro A.Palionio viceministras P. Narkevičius Seimo Kaimo reikalų komitete pareiškė, kad "ministerija į Kauną nebus keliama".

O tai ką tada veiks kanclerė L.Zinkevičienė? Klausimas vertas kelių milijonų.

Tuo pat metu, kruopščiai nulupus stogą ir nurankiojus langus bei duris, griuvėsių krūva sparčiai virsta korupcijos ikona tapęs Vijūnėlės dvaras. O juk tai galėjo būti puikiausia būstinė vietos nerandančiai Žemės ūkio ministerijai.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

KUKURUZNIKUI U-2

TAIP, TAU LILIPUTINO NUOTRAUKA- NUOTAKA, TIKSLIAU TAVO DE6INEI RANKAI. CHA CHA CHA

U-2 > zenonas išpriekulis

Kaip kam ir sena kumele - nuotaka.

Ašakas

Zenonai iš Priekulės, o tu pats ką esi gero padaręs? Buvai nevykęs mentas, o dabar be pamazgų pylimo nieko gero nedarai, net griauti tingi, na dar į livarą pilti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS