„Tautos tarnas“. Dar vienas sezonas | kl.lt

„TAUTOS TARNAS“. DAR VIENAS SEZONAS

Volodymyras Zelenskis ir vėl triumfuoja. Sekmadienį vykusiuose parlamento rinkimuose jo "Tautos tarno" partija laimėjo bemaž pusės balsavusiųjų simpatijas ir, artimiausią konkurentę aplenkusi daugiau kaip triskart, taps stipriausia jėga Radoje. Serialas tokiu pat kaip ir partija pavadinimu, kuriame V.Zelenskis atliko pagrindinį vaidmenį, auditorijai pageidaujant tęsiamas ir naujoje dimensijoje.

Aktorius, užvakar mėgavęsis televizijos serialų žvaigždės statusu, vakar butaforinį prezidento kabinetą iškeitęs į tikrąjį, šiandien tęsia savo pergalės žygį po Ukrainos valdžios aukštumas ir jau rytoj galės mėgautis kišeninio parlamento parama. Atrodo, kad anapus ekrano kurta istorija sužavėti ukrainiečiai galutinai nusprendė ją perkelti į realybę ir net surizikuoti patys tapti aktyvia jos dalimi. Tačiau rizikuoja ne tik per tris dešimtmečius nuo revoliucijų ir nevykdomų pažadų pavargę eiliniai piliečiai, bet ir pats nugalėtojas. Sykiu su nauju pergalės vainiku dar vieną didelę rinkėjų pasitikėjimo porciją gavęs V.Zelenskis dabar turės visas teorines galimybes įvykdyti dar prieš prezidento rinkimus duotus pažadus.

V.Zelenskis dabar turės visas teorines galimybes įvykdyti dar prieš prezidento rinkimus duotus pažadus.

Kalbant madinga leksika, užuot snūduriavęs komforto zonoje, mėgavęsis populiarumo reitingais ir dėl nevykstančio progreso kaltinęs pagalius į ratus kaišiojančią Aukšiausiąją Radą, jis bus priverstas kibti į darbus. Daryti tai, kuo labiausiai ir gundė: palengvinti paprastų ukrainiečių gyvenimą, grąžinti taiką į šalies rytus. Sakyti, kad lengva nebus ir apžiotas kąsnis sunkiai sukramtomas, reiškia nepasakyti nieko. Suteikti impulsą ekonomikai ir pakelti gyvenimo standartus – tam reikia milžiniškų išteklių, kurių šalis neturi. Kaip įveikti korupciją ir oligarchus, jei vienas jų beveik yra pergalės bendraautoris? Jau nekalbant apie karą, tapusį tikrų tikriausiu Gordijaus mazgu, kurio vien savo žavesiu neperkirsi. Iki šiol V.Zelenskis elgėsi tarsi publikai pataikaujantis prodiuseris, žadantis, kad naujas serialo sezonas bus įdomesnis nei ankstesnysis, o kiekviena serija – it nauja telenarkotikų dozė. Televizijos istorijoje iš tiesų esama ne vieną sezoną gyvuojančių serialų, gal tikrai verta viltis, kad realusis "tautos tarnas" nebus prastesnis nei virtualusis ir pajėgs parašyti savąją sėkmės istoriją?

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

lkauniete

Tai ,kad pirmauja buvusio artisto partija ,tai yra zmoniu --euforija,klounada;Zmogus is scenos.Kad susitvarkyti chaoso apimtoje valstybeje ==reikia Ziniu,ir geru specialist;;na,o visa kita[[ siuo metu]] apgailetina Ukraina lyg ir ---turi;ir zmones -darbstus ir zeme--derlinga,,ir gimstamumas --didelis[juokauju!!]] lyg ir viskas -OKei;;tik uzsienis verziasi ir griauna ukrainieciu protus ir ju puikia shali ...

Jonas

Porošenka savo šalį įteikė Amerikai be jokių sąlygų, dabar bus taip kaip pasakys savininkas...

ane?

Kaip sakė , O. Benderis, - " Išsipildė idioto svajonė". Ir kas toliau bus? Niekas nėra girdėjęs nei apie užsienio politika, nei vidaus politika, - aplamai ko nori, ir kaip sieks savo vizijų šis scenos klounas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS