Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (sausio 12 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 12 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien teks imtis daugiau atsakomybės, pareigų. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Apie save galite išgirsti kalbų, dėl kurių pasijusite įsižeidę. Saugokitės persitempimo, elektros iškrovos, venkite nervingų situacijų.

JAUTIS. Tikriausiai būsite seksualūs, jausmingi. Vis dėlto šiandien geriau venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, rizikingų finansinių operacijų. Visos šios pagundos gali sukelti problemų.

DVYNIAI. Kils įvairių svajonių, optimistinių planų. Tačiau gali tekti ataušti. Nusivilsite, jeigu per daug tikėsitės iš kitų žmonių, partnerių. Pasistenkite išvengti šeimyninio konflikto.

VĖŽYS. Dirbsite ne itin galvodami apie tai, ką darote. Turbūt nerimausite dėl kažkokių asmeninių reikalų, santykių ar sveikatos. Kitų žmonių poelgiai jums gali sukelti problemų. Atsargiai elkitės su elektros prietaisais.

LIŪTAS. Emociškai aktyvi diena. Daug rūpesčių gali sukelti vaikai arba mylimas žmogus, arba kažkas, kas dabar yra užsienyje, kelyje. Nesiimkite, ko neišmanote, nes sulauksite neigiamų pasekmių.

MERGELĖ. Būsite emocionalūs ir kaprizingi. Manysite, kad tik jūs žinote, kas teisinga ir naudinga. Galbūt įsigysite kažką naujo buičiai ar savo įvaizdžiui. O jeigu gerai pasilinksminsite, nesistebėkite, jog ištuštėjo piniginė.

SVARSTYKLĖS. Gali pasireikšti blaškymasis nuo vieno reikalo prie kito, o tai sumažins norimų rezultatų tikimybę. Dar blogiau, jei taip elgsitės meilės srityje. Vaikydamiesi kelis „zuikius” vienu metu, patys žinote, ką laimėsite...

SKORPIONAS. Būsite kupini idėjų ir planų, norėsis komforto, meilės. Tačiau gali būti, kad sparnus kiek pakirps per plona piniginė arba dominantis asmuo neskubės jums pritarti, nors kaip tik to jūs tikėjotės.

ŠAULYS. Draugiški kontaktai ir kitų palankumo apraiškos šiuo metu suaktyvės, bet tik tuo atveju, jei aplinkiniai pastaruoju metu jumis nenusivylė. Kitu atveju gali tekti aiškintis slapto nuotykio arba dėl duotų pažadų, kurių nesugebėjote išpildyti.

OŽIARAGIS. Į savo rezgamas intrigų pinkles galite įkristi patys, todėl vertėtų veikti atviromis kortomis, nesislapstant ir negudraujant. Taip problemas išspręsite greičiau ir lengviau. Su meilės objektu šiandien bus beveik neįmanoma suderinti planus.

VANDENIS. Su draugais, partneriais gali kilti nesusipratimų dėl bendrai investuotų ar paskolintų pinigų, turto, įtakos sferų, padarytos žalos, ir pan. Dar viena problema - meilės ir sekso poreikio skirtingumas. Galite pasijusti nuvilti.

ŽUVYS. Šiandieniniai kontaktai, pokalbiai bus nelengvi, bet naudingi. Tačiau meilės reikaluose kategoriškumas, principingumas, šykštumas nieko gero neatneš. Būkite lankstesni ir švelnesni.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS