Prieš teismą stos merginų prostitucijos paslaugas siūlydavęs vyras | kl.lt

PRIEŠ TEISMĄ STOS MERGINŲ PROSTITUCIJOS PASLAUGAS SIŪLYDAVĘS VYRAS

  • 2

Prieš teismą stos Šiaulių rajono gyventojas, kaltinamas prostitucijos organizavimu.

Teisėsaugos duomenimis, vyras klientų ieškodavo tiesiog gatvėje: važiuodamas savo automobiliu kartu su mergina, kaltinamasis stabtelėdavo prie pastebėtų vyrų ir siūlydavo jiems prostitucijos paslaugas.

Klientai būdavo tenkinami jų pačių namuose, automobiliuose, kitose mieste ar už miesto esančiuose sodybose, ketvirtadienį pranešė Šiaulių apygardos prokuratūra.

Teismui perduotoje byloje 47 metų Šiaulių rajono gyventojas bus teisiamas už organizavimą ir vadovavimą prostitucijai, pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos bei neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis.

Vyras kaltinamas, kad nuo 2016 metų vasaros iki 2017 metų vasario sąvadavo penkių merginų prostitucijai. Dvi merginas jis taip versdavo atidirbti už tai, kad gyveno pas jį.

Kaltinamas vyras nustatydavo teikiamų lytinių paslaugų įkainius, priimdavo užsakymus iš klientų, derindavo paslaugų suteikimo laikus bei vietas, kur pats merginas ir nuveždavo. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vienos valandos paslauga kainuodavo nuo 30 iki 50 eurų. Dalį uždirbtų pinigų prostitucijos organizatorius atiduodavo merginoms. Sau vyras pasilikdavo ne mažiau kaip pusę nukentėjusiųjų iš prostitucijos uždirbto atlygio.

Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamojo namuose buvo atlikto kratos. Jų metu rastos ginklo dalys, pistoletas ir ginklo priedėliai, iš kurių galima surinkti savadarbį, graižtvinį šaunamąjį ginklą.

Baudžiamasis kodeksas už šias nusikalstamas veikas numato laisvės atėmimą iki šešerių metų. Baudžiamoji byla perduota Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmams.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Nu kiek galima

Le ga li zuo jam !!!

...

Legalizuokit pagaliau tą veiklą - ji vis vien vyksta, kodėl iš to neaiškūs sutvėrimai pelnos?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS