Vilkaviškyje – smurto protrūkis: į svetimą kiemą atėjęs vyras lazda talžė šunį | kl.lt

VILKAVIŠKYJE – SMURTO PROTRŪKIS: Į SVETIMĄ KIEMĄ ATĖJĘS VYRAS LAZDA TALŽĖ ŠUNĮ

Socialinėje erdvėje žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas smurtas prieš gyvūną. Kaip teigia įrašo autorė – jos augintinį lazda talžė į kiemą atėjęs nepažįstamas asmuo.

„Gal kas pažįstate? Ateina, kai mūsų nėra namuose ir paleidžia šunį, o šį pirmadienį štai ką nufilmavo mūsų kameros“, – feisbuke prie įkelto vaizdo įrašo rašo šuns šeimininkė Lina.

Portalui moteris teigia, kad peržiūrėti vaizdo įrašą sugalvojo, kadangi ne pirmą kartą augintinis buvo paleistas iš kieme esančio aptvaro.

„Po antro karto nusprendėme palikti įjungtą vaizdo kamerą ir paaiškėjo šis kraupus dalykas“, – kalbėjo vis dar atsigauti po matytų vaizdų negalinti pašnekovė.

Iškart po vaizdo įrašo peržiūros moteris kreipėsi į pareigūnus, taip pat prašo visuomenės pagalbos atpažįstant vaizdo kamera užfiksuotą asmenį.

„Kreipėmės į policiją, laukiame jos atvykstant. Tikiuosi, pareigūnai padės išsiaiškinti, kas yra šis žmogus“, – antradienį apie 17 val. žurnalistams sakė vilkaviškietė.

Susisiekėme su Vilkaviškio rajono policijos komisariato atstove, kuri kol kas informacijos apie gautą Linos pranešimą patvirtinti negalėjo. Visą situaciją moteris žadėjo patiksinti vėliau.

Portalas primena, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais asmuo gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn pagal Baudžiamojo kodekso 310 straipsnį. Už tai baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Anonimas

Tai ar sunku tokiam šunėkui numesti dešrą su žiurknuodžiais ar pastatyti dubenėlį su antifrizu ? Jei kaimynas debilas, tai reikia sutvarkyti patį šunį.

Aš+

Jūs ką norit galit sakyti, bet perlenkiat lazdą su tais šunim. Turim mes tokį kaimyną, kurio šiuo loja nuolatos. Vilkšunis. Ramybės niekada nėra, jau nekalbu apie tuos momentus, kai norisi pailsėti, ar viaką migdyti lauke. Tai tiesiog neįmanoma. Norisi kartais nueiti iš išdaužyti visus ten esančius. Tai tiek nervus tampo, kad net neįsivaizduojat. O kaimynai tokio požiūrio, kad šuo ir turi loti. Yra vienas kankinimo būdų, kaip vandens lašinimas ant kaktos į tą pačią vietą. Atrodo pff, nieko tokio, bet po pusvalandžio atrodo, kad kiekvienas lašas smeigia galvą kiaurai. Čia kažkas panašaus... penktus metus loja nuolatos, tikrai nervai nelaiko. Akivaizdu, kad ir čia panaši situacija. Neapsikentė kaimynas, o šuns savininkui visą tai px. Net kamera pastatyta, nes žinojo, kad taip bus. Akivaizdi provokacija, o ne bandymas spręsti problamą. Taip ir gyvena lietuviai darydami "zapadlo" vienas kitam. Reikia bausti šuns šeimininką už tai, provokaciją.

as

visa lietuvos tauta reikia irgi pas daktarus)))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS