Bundeslyga: Leipcigo klubas vejasi „Bayern“ | kl.lt

BUNDESLYGA: LEIPCIGO KLUBAS VEJASI „BAYERN“

• 0

Trečiadienį Vokietijos Bundeslygoje sužaistos penkerios rungtynės. Leipcigo klubas sumažino atsilikimą nuo Miuncheno „Bayern“.

Leipcigo RB klubas išvykoje 3:2 nugalėjo Mainco FSV futbolininkus ir sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderių Miuncheno „Bayern“.

Antrojo kėlinio pradžioje Leipcigo klubas įmušė du įvarčius vienas po kito. Pasižymėjo Marcelis Sabitzeris ir Timo Werneris.

69-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir rezultatą sušvelnino Jairo Samperio.

81-ąją minutę atotrūkį padidino Naby Keita. Negana to, 89-ąją minutę Mainco futbolininkas Jean-Philippe Gbaminas gavo raudoną kortelę.

Tačiau per pridėtą laiką pasižymėjo šeimininkų žaidėjas Yoshinori Muto.

Su 55 taškais Leipcigo ekipa dešimčia taškų atsilieka nuo „Bayern“, kuris šiame ture patyrė vos antrą pralaimėjimą.