Europos jaunimo čempionų titulas – Anglijos futbolininkams | kl.lt

EUROPOS JAUNIMO ČEMPIONŲ TITULAS – ANGLIJOS FUTBOLININKAMS

• 0

2023 metų Europos jaunimo (iki 21 metų) futbolo čempionato finale Batumyje (Sakartvelas) Anglijos rinktinė nugalėjo Ispanijos bendraamžius 1:0 (1:0).

Vienintelį rungtynių įvartį per pirmojo kėlinio kompensuotą laiką (49 min.) pelnė „Manchester City“ žaidėjas Cole'as Palmeris, kuriam baudos smūgio metu padėjo varžovų vartininką suklaidinęs rikošetas.

Ispanai turėjo auksinę galimybę išplėšti pratęsimą, bet per teisėjo kompensuotą antrojo kėlinio laiką (99 min.) anglų vartininkas Jamesas Traffordas atrėmė Abelio Ruizo muštą baudinį.

Anglijos rinktinė Europos jaunimo čempionatą laimėjo trečią kartą istorijoje, tačiau pirmieji du laimėjimai buvo iškovoti tolimais 1982 ir 1984 metais. Be to, čempionai tapo pirmąja komanda nuo 1998 metų, kuriai turnyre pavyko nepraleisti nė vieno įvarčio.