Įspūdingas klaipėdietės šūvis į serbių vartus (video) | kl.lt

ĮSPŪDINGAS KLAIPĖDIETĖS ŠŪVIS Į SERBIŲ VARTUS (VIDEO)

Lietuvos merginų iki 17 m. rinktinė metė iššūkį atrankos į Europos čempionatą 4-os grupės šeimininkei - Serbijos komandai. Atsilaikiusios pirmajame kėlinyje, lietuvaitės nesėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:4. Vienintelį mūsiškių įvartį pelnė Lijana Gedminaitė.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo šeimininkės, pastoviai skubėjusios į atakas ir neleidusios lietuvaitėms atlikti smūgių į vartus. Vartininkė Aušra Klevečkaitė žaidė užtikrintai ir atrėmė tris serbių smūgius į vartus.

Po pertraukos serbės nemažino apsukų puolime, o kamuolys du kartus sudrebino lietuvių vartų konstrukciją. 55 minutę Allegra Poljak išvedė serbes į priekį, tačiau klaipėdietė Lijana Gedminaitė puikiu smūgiu sugebėjo atstatyti pusiausvyrą. Apmaudu, bet serbės netrukus susigrąžino persvarą po Milanos Kneževič įvarčio, o pergalę užsitikrino po A. Poljak dublio ir Teodoros Burkert įvarčio.

Lietuva WU-17 - Serbija WU-17 1:4 (0:0)

Įvarčiai: 62 min. Lijana Gedminaitė (Lietuva WU-17); 55 ir 73 min. Allegra Poljak, 64 min. Milana Kneževič, Teodora Burkert (Serbija WU-17)

Įspėta: 40+2 min. Anika Kyžaitė (Lietuva WU-17)

Lietuvos merginų U-17 rinktinė: Aušra Klevečkaitė, Sonata Stankevičiūtė, Vaida Aliukonytė,  Eimantė Žalytė (32 min. Roneta Mardosaitė), Evelina Buividavičiūtė, Lolita Žižytė, Paulina Potapova, Anika Kyžaitė, Paulina Sarkanaitė (77 min. Kristina Murinaitė), Lijana, Gedminaitė, Karolina Zabolotnaja (73 min. Paulina Narbutaitė).