Smūgis „Liverpool“ ambicijoms: gavo smūgį Lesteryje | kl.lt

SMŪGIS „LIVERPOOL“ AMBICIJOMS: GAVO SMŪGĮ LESTERYJE

• 0

„Liverpool“ čempioniškoms ambicijoms suduotas stiprus smūgis dar prieš kitą mėnesį prasidedantį Afrikos čempionatą. Antradienio vakarą Jurgeno Kloppo auklėtiniai Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynėse 0:1 svečiuose krito prieš „Leicester City“.

„Liverpool“ puikią progą išsiveržti į priekį turėjo 16-ąją minutę, kai Mohamedas Salahas uždirbo Wilfredo Ndidi pražangą baudos aikštelėje ir gavo teisę mušti baudinį.

Egiptiečio smūgį Kasperas Schmeichelis atmušė, pirmas prie jo suskubo tas pats M.Salahas, tačiau galva smūgiavo į skersinį.

Mersisaido komanda turėjo ir dar ne vieną progą pasižymėti, tačiau to padaryti nesugebėjo, o 58-ąją minutę Brendanas Rodgersas atliko keitimą, į aikštę pasiųsdamas Ademola Lookmaną ir šis po trijų minučių kontratakos metu pasiuntė svečius į nokdauną.

Nors per likusį laiką svečiai buvo užgulę varžovų vartus, įmušti taip ir nesugebėjo.

Po šio mačo „Liverpool“ ekipą nuo pirmaujančio „Manchester City“ jau skiria šeši taškai.