E. Stuckytė antrąją pergalę Europos čempionate pasiekė be kovos | kl.lt

E. STUCKYTĖ ANTRĄJĄ PERGALĘ EUROPOS ČEMPIONATE PASIEKĖ BE KOVOS

Europos stalo teniso pirmenybėse Rusijoje tęsiasi asmeninės vyrų bei moterų atrankos varžybos.

Antrą pergalę keturių dalyvių moterų trečiosios grupės turnyre iškovojo Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė, kuriai antrajame ture buvo įskaityta pergalė prieš rumunę Danielą Monteiro Dodean.

Lemiamoje dvikovoje dėl pirmosios vietos ir kelialapio į pagrindines varžybas Lietuvos stalo tenisininkė ketvirtadienį susitiks su šveicare Rachel Moret, kuri antrajame ture 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) pralaimėjo austrei Amelie Soljai.

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo Lietuvos pirmenybių prizininkė Ugnė Baskutytė, antrosios kvalifikacinių varžybų grupės antrojo turo mače 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:3) įveikusi Izraelio sportininkę Nicolę Trosman.

Grupės varžybas lietuvė baigs dvikova su favorite laikoma rumune Camelia Postoaca, kuri antrajame ture 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) nugalėjo baltarusę Dariją Trigolos.

Trečioji Lietuvos stalo tenisininkė bei rinktinės lyderė Rūta Paškauskienė asmenines varžybas ketvirtadienį pradės nuo pirmojo pagrindinio (1/64 finalo) etapo.