E. Stuckytė baigė pasirodymą Europos stalo teniso čempionate | kl.lt

E. STUCKYTĖ BAIGĖ PASIRODYMĄ EUROPOS STALO TENISO ČEMPIONATE

Europos stalo teniso pirmenybėse Rusijoje tęsiasi asmeninės vyrų bei moterų atrankos varžybos.

Ketvirtadienį lemiamoje moterų trečiosios grupės turnyro dvikovoje Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė 1:3 (11:6, 9:11, 5:11, 2:11) nusileido šveicarei Rachel Moret ir su dviem pergalėmis bei vienu pralaimėjimu liko antra grupėje.

Papildomame atrankos atkrintamųjų varžybų etape dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą E. Stuckytė ketvirtadienį žais su švede Jennifer Jonsson.

Nepasisekė šalies pirmenybių prizininkei Ugnei Baskutytei, kuri antrosios kvalifikacinių varžybų grupės trečiojo turo mačą 0:3 (9:11, 6:11, 11:13) pralaimėjo rumunei Cameliai Postoacai ir su viena pergale bei dviem pralaimėjimais liko trečia grupėje bei baigė pasirodimą pirmenybėse.

Trečioji Lietuvos stalo tenisininkė bei rinktinės lyderė Rūta Paškauskienė asmenines varžybas ketvirtadienį pradės nuo pirmojo pagrindinio (1/64 finalo) etapo. Jos varžovė paaiškės pasibaigus atrankos atkrintamųjų varžybų etapo kovoms.