Europos U24 čempionate E. Adomaitytė – vienuolikta, M. Gineitytė – dvidešimta | kl.lt

EUROPOS U24 ČEMPIONATE E. ADOMAITYTĖ – VIENUOLIKTA, M. GINEITYTĖ – DVIDEŠIMTA

• 0

Lenkijoje prasidėjusio 2021 m. Europos jaunimo (iki 24 metų) čempionato moterų varžybose Elzbieta Adomaitytė užėmė vienuoliktą vietą, o Medėja Gineinytė dvidešimtą.

Europos ir pasaulio jaunimo iki 21 metų čempionatuose šiemet bronzos medalius iškovojusi 19-metė E. Adomaitytė plaukimo rungtyje buvo 28-a (2 min. 28,72 sek.; 253 taškai), fechtavimosi – pirma (22 pergalės pagrindiniame etape, 1 pergalė papildomame etape; 252), jodama pelnė 293 taškus iš 300 galimų ir tai leido po 3 rungčių užimti 5-ąją vietą. Lietuvos penkiakovininkę nuo pirmavusios švedės Marlenos Jawaid skyrė 16 sek.

Deja, geru bėgimu pasižyminčios E. Adomaitytės viltys pakovoti dėl prizinių vietų dužo šaudant. Daug netaiklių šūvių pirmojo ir trečiojo šaudymo metu lėmė, kad vilnietė trasoje sugaišo net 13 min. 0,46 sek. (520) ir rungtyje užėmė 17-ąją vietą.

Iš viso varžybose E. Adomatytė pelnė 1318 taškų ir bendrojoje įskaitoje liko vienuolikta.

18-metė M. Gineitytė baseine buvo 22-a (2:23.83; 263), fechtavimosi takelyje – 23-ia (14 pergalių pagrindiniame etape, 3 pergalės papildomame etape; 197), jojimo trasoje taip pat pelnė 293 taškus iš 300 galimų, o bėgdama ir šaudydama užėmė 23-ąją vietą (13:19,35; 501). Iš viso vilnietė surinko 1254 taškus ir bendrojoje įskaitoje užėmė 20-ąją poziciją.

Europos čempione tapo britė Olivia Green (1380), antra finišavo švedė M. Jawaid (1366), o trečiąją vietą užėmė Latvijai atstovaujanti Katerina Krejči (1365).

Šeštadienį Lenkijoje vyks vaikinų varžybos, kuriose dalyvaus Titas Puronas, Paulius Vagnorius ir Nojus Chmieliauskas.