„Kauno Hockey“ ledo ritulininkai į „Baltijos“ vartus įmušė 11 įvarčių | kl.lt

„KAUNO HOCKEY“ LEDO RITULININKAI Į „BALTIJOS“ VARTUS ĮMUŠĖ 11 ĮVARČIŲ

• 0

Trečiadienį Lietuvos čempionato rungtynėse „Kauno Hockey“ ekipa rezultatu 11:0 (5:0, 1:0, 5:0) sutriuškino Klaipėdos „Baltijos“ ekipą. Namuose iškovota pergalė tapo didžiausia debiutiniame kauniečių sezone, o uostamiesčio komanda tuo tarpu čempionate patyrė penktą iš eilės nesėkmę.

Pirmame ir trečiame kėliniuose pylęs „Kauno Hockey“ įvarčių lietus pasiskirstė taip: 3 įvarčiai – Konstantinas Isaevas, po 2 įvarčius – Dmitrijus Beliakovas ir Ilja Lašinas, po 1 įvartį – Erminas Gutauskas, Vytautas Jagelavičius, Povilas Jagelavičius ir Dovydas Žiūkas. Pastarajam tai buvo pirmasis įvartis šį sezoną.

Antrojo kėlinio viduryje geriausią čempionato vartininką Luką Jakšį pakeitęs amerikieties Chance’as McClane’as iki pat finalinės sirenos išsaugojo kauniečių vartus sausus. Klaipėdos „Baltijos“ atstovai į vartus per visa rungtynių laiką, beje, smūgiavo tik 16 kartų, „Kauno Hockey“ žaidėjai – 45.

„Kaunas Hockey“ jau yra sužaidę 18 sezono rungtynių, kuriose iškovojo 12 pergalių ir su 35 taškais čempionate užima 2 vietą, tuo tarpu klaipėdiečiai per 16 susitikimų iškovojo 7 pergales ir su 19 taškų tarp 6 komandų yra 4 vietoje.

Principines rungtynes dėl antrosios vietos Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyrinėje lentelėje „Kaunas Hockey“ žais vasario 28-ąją. Tąvakar namuose jie pasitiks vilniečius „Hockey Punks“.