Lietuvos jaunių ir jaunučių dziudo čempionate – kauniečių sėkmė | kl.lt

LIETUVOS JAUNIŲ IR JAUNUČIŲ DZIUDO ČEMPIONATE – KAUNIEČIŲ SĖKMĖ

• 2

Lietuvos jaunių ir jaunučių dziudo čempionate puikiai pasirodė kauniečiai.

Jiems atiteko didžioji medalių dalis. Abejose amžiaus grupėse (iki 15 metų, kur kovojo sportininkai, gimę 2006-2008 metais bei iki 18 metų, kur kovojo 2003-2005 metais gimę dalyviai) Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai lipo ant visų garbės pakylos laiptelių.

Jaunučių grupėje (U15) aukso medalius laimėjo Miglė Bušauskaitė (32 kg) ir Ugnė Skėrytė (48 kg)

Sidabro medaliais apdovanoti: Laurynas Bušauskas (34 kg),  Aringas Genevičius (55 kg), Antanas Klimčiauskas (81 kg) ir Titas Masteka (per 81 kg).

Bronzos medalius pelnė: Ieva Žukauskaitė (44 kg), Aurimas Stanevičius (38 kg), Tajus Genevičius (55 kg).

Kovą dėl bronzos medalio pralaimėjo ir liko 5-ta - Samanta Samsonaitė (52 kg) kovą dėl bronzos pralaimėjo ir liko penkta.

Jaunių grupėje (U18) aukso medalius laimėjo:  Matas Ismailovas (66 kg),  Martynas Paškevičius (90 kg).

Sidabro medaliais pasipuošė:  Rūta Polikauskaitė (57 kg), Ula Vilkauskaitė (70 kg), bronzos – Justas Simanaitis (66 kg), Robertas Treigys (73 kg), Simona Antonova (63 kg), Milana Bubnytė (70 kg), Jura Subačiūtė (per 70 kg).

Mažuosius finalus dėl bronzos apdovanojimų pralaimėjo ir liko penkti Nida Kazlauskaitė (63 kg), Urtė Mineikytė (52 kg), Edmundas Marauskas (73 kg).

Sportininkus apdovanojo ne tik Nacionalinės dziudo asociacijos prezidentas Marius Paškevičius, bet ir dziudo legenda Antanas Songaila.

Prizus čempionams įsteigė „Adventica“ – vaikų  ir suaugusiųjų pramogų, laisvalaikio ir renginių parkas „Ozo“ prekybos ir pramogų centre.

Kauniečius varžyboms ruošė treneriai: Lolita Dudėnienė, Aistis Gaidelis, Petras Vinciūnas, Marius Paškevičius, Juozas Imenickas, Žana Antonovienė ir Robertas Šmitas.