Pirmosios Šveicarijos ir Suomijos ledo ritulininkų pergalės planetos pirmenybėse | kl.lt

PIRMOSIOS ŠVEICARIJOS IR SUOMIJOS LEDO RITULININKŲ PERGALĖS PLANETOS PIRMENYBĖSE

Čekijoje planetos ledo ritulio čempionate sekmadienį pirmąsias pergales iškovojo Šveicarijos ir Suomijos komandos.

Šveicarijos ledo ritulininkai paskutiniosiose A grupės antrojo turo rungtynėse 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Prancūzijos ekipą ir su 4 taškais pakilo į ketvirtą vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Denis Hollensteinas (15:36), Romanas Josi (21:24) ir Reto Suris (59:06)., o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Damienas Raux'as (48:31).

A grupėje su 6 taškais pirmauja olimpinė čempionė Kanados rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija          2 0 0 0 2   3:10  0

Pirmąją pergalę B grupėje iškovojo ir su 3 taškais į penktą vietą pakilo planetos vicečempionė Suomijos rinktinė, 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) nugalėjusi į šeštąją poziciją smuktelėjusią Danijos (1 tšk.) komandą.

Po įvartį į varžovų vartus antrajame kėlinyje įmušė Jussi Jokinenas (27:47), Janne Pesonenas (28:58) bei Aleksanderis Barkovas (35:56).

B grupėje pirmauja po 6 taškus turinčios Rusijos ir JAV rinktinės.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Norvegija        2 0 0 0 2   3:8   0

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.