„Saracens“ regbininkai trečią kartą iškovojo Europos Čempionų taurę | kl.lt

„SARACENS“ REGBININKAI TREČIĄ KARTĄ IŠKOVOJO EUROPOS ČEMPIONŲ TAURĘ

• 0

Londono „Saracens“ klubas tapo pirmąja Anglijos ekipa, iškovojusia tris Europos Čempionų taurės trofėjus. Šio turnyro finale šeštadienį „Saracens“ komanda Niukastlyje (Anglija) 20:10 (10:10) nugalėjo praėjusių metų čempioną „Leinster“ (Airija) klubą.

Kamuolio prispaudimus varžovų įskaitiniame plote nugalėtojų gretose atliko Seanas Maitlandas ir Billy Vunipola, o dar 10 taškų čempionams tikslias baudos ir realizacijos smūgiais pridėjo Anglijos rinktinės žvaigždė Owenas Farrellas.

„Leinster“ klubas pirmavo nuo 3-ios rungtynių minutės, kuomet 3 taškus pelnė Jonathanas Sextonas. 31-ąją min. žeminimą pelnė Tadhgas Furlongas, dar du taškus po akimirkos realizacijos smūgiu pridėjo J.Sextonas ir Airijos ekipa pirmavo 10:0. Tačiau dar pirmajame kėlinyje „Saracens“ rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje Anglijos ekipa neleido varžovams pelnyti nei taško.

Rungtynes stadione stebėjo 52 tūkst. žiūrovų.

„Saracens“ ekipa anksčiau Čempionų taurę iškovojo 2016 ir 2017 metais.

Pusfinalyje balandžio mėnesį „Saracens“ 32:16 nugalėjo „Munster Rugby“ (Airija) komandą, o „Leinster“ ekipa 30:12 pranoko „Toulouse“ (Prancūzija) regbininkus.