Iš turnyro Olandijoje Klaipėdos karatė mokyklos komanda grįžo su medaliais | kl.lt

IŠ TURNYRO OLANDIJOJE KLAIPĖDOS KARATĖ MOKYKLOS KOMANDA GRĮŽO SU MEDALIAIS

• 1

Į tarptautinį jau daugiau nei 20 metų Olandijoje vykstantį „Waterpoort cup“ turnyrą Klaipėdos karatė mokyklos ekipa „Shodan“ vyko itin kovingai nusiteikusi ir gerai pasiruošusi.

Nepaisant ilgos kelionės, shodaniečiai puikiai startavo šiose gilias tradicijas turinčiose varžybose ir pasiekė puikius rezultatus.

Klaipėdos karatė mokyklos komanda iškovojo 10 aukso, 9 sidabro, 12 bronzos medalių. Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių iš 8 Europos šalių, kurie atstovavo 26 klubams.

Čempionais savo amžiaus grupėse tapo visus varžovus įveikę Žygimantas Vaičikauskas, Titas Česnauskas, Valentinas Adomaitis, Emil Burdin, Nojus Antonovičius, Lėja Mendelytė, Eva Jundulaitė, Karina Davydova, Deimantė Domeikytė, Aistė Butvydaitė.

Konkurencija buvo itin didelė ir, norint tapti šių varžybų nugalėtoju, daugeliui reikėjo įveikti net 3 ar 4 varžovus.

Šių varžybų vicečempionais tapo Domantas Kubilius, Vykintas Kubilius, Nikita Jakovčiuk, Joana Visokavičiūtė, Emilija Jučaitė, Brigita Puzneckytė, Goda Surgautaitė, Sandra Juodaitytė, Auksė Laureckaitė.

Bronzos medalius iškovojo Jokūbas Jundulas, Tomas Juočeris, Vakaris Adomaitis, Žygintas Zabukas, Martynas Navickis, Arijanas Zeicas, Martynas Zikas, Artiom Kosmakov, Dominykas Tarvydas, Kristina Survilaitė, Austėja Gerybaitė, Gabija Kniežaitė.

Karatė mokyklos „Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi puikiu pirmu startu po vasaros atostogų, ir tuo, kad pavyko įgauti reikiamą formą bei pademonstruoti savo stipriąsias puses šiose prestižinėse tarptautinėse varžybose.