Antrajame kėlinyje atitrūkusi LCC pranoko „Aistes-LSMU“ | kl.lt

ANTRAJAME KĖLINYJE ATITRŪKUSI LCC PRANOKO „AISTES-LSMU“

• 0

Antrąją pergalę „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ A divizione iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (2-0). Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 91:57 (22:20, 28:11, 18:11, 23:15) užtikrintai triumfavo prieš Kauno „Aistes-LSMU“ (0-1).

Rungtynių lūžis įvyko antrojo ketvirčio viduryje, kai LCC merginos susikrovė dviženklę persvarą ir į rūbinę išėjo turėdamos 19 taškų pranašumą (50:31).

Paskutinius du kėlinius klaipėdiečių pranašumas tik augo, o vienu metu jis siekė net 38 taškus (91:53).

„Aistes-LSMU“ merginos suklydo 24 kartus, o tuo pasinaudojusi LCC komanda po varžovių klaidų surinko 31 tašką.

Klaipėdiečių gretose išsiskyrė Gerda Raulušaitytė, kurios sąskaitoje per 22 minutes – 15 taškų (4/8 dvit.), 8 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Kauno ekipai Gintarė Mažionytė per 25 minutes pelnė 17 taškų (3/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Sunkiai dirbome pasiruošime ir dabar tai duoda vaisių, – po pergalės dėstė LCC vyr. treneris Vilius Stanišauskas. – Vertinome „Aistes-LSMU“, važiavome su jauduliuku, nes kiekvienais metais jos surenka stiprią komandą ir tikiu, kad jos čia neparodė nei pusės savo galimybių.

Sezonui įsibėgėjus jos žais daug geriau, kadangi turi gerą trenerį, o mes sunkiai dirbame ir norėtųsi ne tik sezono pradžioje, bet ir jo gale būti aukščiau nei pernai ar užpernai.“

„Aistės-LSMU“: Gintarė Mažionytė 17 (6 atk. kam.) Karolina Kazočiūnaitė 12 (7 atk. kam.), Livija Kaktaitė (6 rez. perd.) ir Justina Oficerovaitė po 9.

LCC: Gerda Raulušaitytė 15 (8 atk. kam.), Lina Loceniece 14 (4/9 trit., 3 per. kam.), Elizabete Bulane 12 (6 rez. perd.), Maiara Pereira Dias 10 (4/4 dvit.), Maisa Pereira Dias (5 rez. perd.), Kateryna Chikaodiri Dike ir Dominyka Paliulytė (3 per. kam.) po 8.