Be trijų pagrindinių žaidėjų vertęsis „Rytas“ siautėjo Alytuje | kl.lt

BE TRIJŲ PAGRINDINIŲ ŽAIDĖJŲ VERTĘSIS „RYTAS“ SIAUTĖJO ALYTUJE

• 0

Traumų išretintas Vilniaus „Rytas“ (13-1) neturėjo problemų Alytuje.

Lukas Uleckas fiksavo karjeros rekordus LKL fronte, o Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose 88:61 (20:11, 22:17, 24:15, 22:18) nepasigailėjo „Dzūkijos“ (5-9) ir laimėjo vienuoliktą kartą iš eilės.

„Rytas“ vertėsi be smulkias traumas besigydančių Ivano Buvos ir Maurice'o Ndouro, taip pat nerungtyniavo ir susižeidęs Mindaugas Girdžiūnas. Dzūkams nepadėjo pilvo raumens traumą patyręs Adamas Lapeta.

Nuo suolo pakilęs Uleckas per 22 minutes surinko 23 taškus, pataikydamas 5 iš 8 tirtaškių, ir užfiksavo 24 naudingumo balus. Visi šie rodikliai – naujieji 22-ejų marijampoliečio rekordai karjeros rekordai.

Ankstesnis Ulecko rezultatyvumo rekordas buvo 21 taškas, o naudingumo – 21 balas.

Martynas Pacevičius pirmąkart sezone ir antrąsyk karjeroje dvikovą pradėjo „Ryto“ startiniame penkete. 24-erių centras žaidė 21 minutę, pasižymėjo 8 taškais (4/5 dvit.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 klaidomis ir įsirašė 11 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje nuo suolo pakilo dubleris Rokas Jocius. 18-metis 208 cm ūgio vidurio puolėjas sužaidė kiek daugiau nei penkias minutes, atkovojo 1 kamuolį, po kartą prasižengė ir suklydo.

„Rytas“ ėmė siautėti ketvirtajame ketvirtyje, kuomet startavo atkarpa 19:3, pirmavo net 39 taškų persvara (85:46) ir kėsinosi į didžiausios sezono pergalės rekordą.

Šiuo pasiekimu dalijasi „Rytas“ ir „Žalgiris“, kurie 33 taškais nugalėjo „Šiaulius-7bet“.

„Dzūkija“: Vaidas Čepukaitis 13 (7/8 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam., 26 naud.), Dylanas Frye 11 (2/7 dvit., 2/6 trit.), Mindaugas Lukauskis 9 (2/6 trit.), Aleksandras Aranitovičius ir Joshas Newkirkas po 7.

„Rytas“: Lukas Uleckas 23 (5/8 trit.), Gytis Radzevičius 15 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Margiris Normantas 10 (3/4 trit., 4 per. kam.), Martynas Pacevičius (4/5 dvit., 5 atk. kam.) ir Tanneris Leissneris po 8, Kennethas Smithas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.) ir Arnas Adomavičius po 7.