Lietuvos 16-metėms krepšininkėms – Europos čempionato sidabras | kl.lt

LIETUVOS 16-METĖMS KREPŠININKĖMS – EUROPOS ČEMPIONATO SIDABRAS

Šiaurės Makedonijoje vykusiame Europos jaunučių (iki 16 metų) merginų krepšinio čempionate Viliaus Stanišausko treniruojama Lietuvos komanda iškovojo sidabro medalius.

Lietuvės finale penktadienį 66:73 (24:20, 14:15, 15:19, 13:19) pralaimėjo bendraamžėms iš Rusijos.

Likus žaisti 4 min., mūsų šalies komanda pirmavo 64:61, bet rusės laimėjo atkarpą 12:2 ir šventė pergalę bei pasidabino aukso medaliais.

Lietuvos ekipoje pasižymėjo Justė Jocytė. Jos sąskaitoje - 33 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Audronė Zdanevičiūtė pelnė 17 taškų, Urtė Čižauskaitė (8 atk. kam.) - 9, Rusnė Augustinaitė - 3, Ema Januškevičiūtė ir Neda Pliatkutė - po 2.

Lietuvos 16-mečių rinktinė Europos pirmenybių medaliais iki šiol buvo pasidabinusi tik kartą. 2006 metais Slovakijoje mūsiškės iškovojo bronzą.