Turkus palaužę „Maccabi“ krepšininkai Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė penkti | kl.lt

TURKUS PALAUŽĘ „MACCABI“ KREPŠININKAI EUROLYGOS REGULIARŲJĮ SEZONĄ BAIGĖ PENKTI

• 0

Tel Avivo „Maccabi“ (17-11) pergale užbaigė Eurolygos reguliarųjį sezoną ir užsitikrino penktąją vietą.

A. Eveno auklėtiniai savo aikštėje 85:76 (21:21, 24:22, 21:19, 19:14) pranoko Stambulo „Fenerbahče“ (10-18).

Jei „Maccabi“ būtų pralaimėję, susilygintų su „Anadolu Efes“ (16-12), kurie turi geresni tarpusavio balansą. Turkai ketvirtfinalyje kovos su Milano „Armani Exchange“, o Tel Avivo komanda – Madrido „Real“.

„Maccabi“ atkrintamosiose varžysis pirmą kartą nuo 2014-15 m. sezono. Tel Avivo komanda ten jau buvo patekusi 2019-20 m. sezone, bet jis buvo nutrauktas dar neprasidėjus ketvirtfinaliams dėl COVID-19 pandemijos.

Tel Avivo komandai Jamesas Nunnally per 26 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit., 3/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Stambulo ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Devinas Bookeris, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (6/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 14 naudingumo balų.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Achille Polonara dvitaškiu išvedė svečius į priekį (75:73). Nuo to laiko turkams krepšys užsirišo, o Keenano Evanso tritaškio užkurti šeimininkai sukurpė atkarpą 12:0.

Per likusias pusantros minutės „Fenerbahče“ stebuklo nesukūrė ir „Maccabi“ iškovojo pergalę.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 19 (4/5 trit., 7 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Ante Žižičius 16 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 14 (2/6 trit., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Derrickas Williamsas 10 (2/5 trit.), Keenanas Evansas (1/6 trit.) ir Johnas Dibartolomeo po 7.

„Fenerbahče“: Devinas Bookeris 14 (6/6 dvit.), Ahmetas Duverioglu 12 (6/7 dvit., 5 atk. kam.), Ismetas Akpinaras 10 (2/5 trit.), Sehmusas Hazeris ir Achille Polonara po 9.