Skarelė – privalomas šiltojo sezono aksesuaras | kl.lt

SKARELĖ – PRIVALOMAS ŠILTOJO SEZONO AKSESUARAS

  • 3

Pavasaris – ne tik gamtos atbudimo metas, bet ir garderobinės atnaujinimo laikas. Negalime sulaukti, kada išsivaduosime iš žieminių paltų ir juos iškeisime į „lengvesnius“ bei spalvingesnius drabužius.

Kiekvienos drabužių parduotuvės vitrinos skatina įsigyti ką nors naujo, tačiau kaip „nepamesti galvos“ ir neprisipirkti to, ko nereikia?

„Make Me Stylish” stilisčių komanda pataria „nepulti stačia galva“ į sezoninius apsipirkimus, nes tai gal ir moteriška, tačiau, dažnai nelabai racionalu. Jeigu atidžiau peržvelgtume savo spintą - tikrai visos turime tokių spontaniškų pirkinių, kurie it kokie spintos vaiduokliai laukia savo „žvaigždžių valandos“, tačiau ji taip niekada ir neateina.

Taigi nuo ko pradėti atsinaujinimą? – „O gi nuo apsivalymo ir spintos revizijos, nes tik taip ją tikslingai papildysite.“

Norint be didesnių investicijų atnaujinti savo įvaizdį, stilisčių komanda siūlo atsigręžti į aksesuarus. Jie gali neatpažįstamai pakeisti seną drabužį ir suteikti jam naujų atspalvių. Gera naujiena moteriškumo puoselėtojoms, kad šį sezoną vėl į madą sugrįžta įvairių dydžių skarelės.

Spalvos, įvairūs raštai, ir viskas, kas ryšku, gal net iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinama, puikiai pagyvins pavasario ir vasaros įvaizdį. Nebijokite skarelių panaudoti ne pagal paskirtį, pavyzdžiui vietoje dirželio, susirišti plaukus. Taip pat drąsiai, skareles derinkite prie paltų, švarkų. Čia fantazijai ribų nėra, svarbiausia, kad pačios jaustumėtės sau gražios!

Daugiau stiliaus patarimų ir kitų mados ekspertų, tokių  kaip Aleksandras Vasiljevas, Konstantinas Bogomolovas bei kiti galima bus išgirsti gegužės 25 d., apsilankius renginyje “Stilius LIVE”.

GALERIJA

  • Skarelė – privalomas šiltojo sezono aksesuaras
  • Skarelė – privalomas šiltojo sezono aksesuaras
  • Skarelė – privalomas šiltojo sezono aksesuaras
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Skarbonkė

Dar privalomi šiltojo sezono aksesuarai būtų kailiniai,aulinai batai,kelios poros pirštinių vienos ant kitų ir akvalangas temdytu stiklu,kad aplinkiniai nematytų,kas gi čia ta stiliaus ikona!

Violeta

Nėra žodžio "GARDEROBINĖ"!!! Yra tarptautininis prancūzų kilmės žodis GARDEROBAS, kuris reiškia: rūbų spinta, rūbinė, drabužinė.

Užteko pavadinimo

Užkliuvo žodis "privaloma". Daugiau nesivarginau skaityti.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS