Konfiskuotos Raubonių parko meškos išvežtos į rezervatą Vokietijoje | kl.lt

KONFISKUOTOS RAUBONIŲ PARKO MEŠKOS IŠVEŽTOS Į REZERVATĄ VOKIETIJOJE

  • 0

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) pareigūnų konfiskuotos neteisėtai laikomos dvi rudosios meškos išvežtos į meškų ir vilkų rezervatą Švarcvalde, Vokietijoje, pirmadienį pranešė departamentas.

Pasak pranešimo, meškos konfiskuotos iš neteisėtai gyvūnus laikiusio Raubonių parko. Kaip nustatė pareigūnai, meškos parke buvo laikomos ir eksponuojamos nesilaikant teisės aktų reikalavimų ir neturint privalomų dokumentų.

Meškų pervežimo operacijoje kartu su AAD pareigūnais dalyvavo specialistai iš Alternatyvaus vilkų ir lokių rezervato Švarcvalde, Lietuvos zoologijos sodo, Gyvūnų globėjų asociacijos, Gyvūnų teisių ir apsaugos organizacijos ir Valstybinės miškų urėdijos Telšių regioninio padalinio. Jos į Vokietiją išvežtos lapkričio 30 dieną.

„Itin svarbu, kad meškos rezervate turės puikias gyvenimo sąlygas ir galimybę gyventi kaip laukinėje gamtoje. Gyvūnai galės laisvai judėti net septynių hektarų miško teritorijoje“, – pranešime cituojama Gamtos išteklių kontrolės skyriaus vedėja Jolita Matulevičienė.

Pasak jos, meškų ir vilkų rezervatą Vokietijoje meškų patelės pasiekė gruodžio 2 dieną.

GALERIJA

  • Konfiskuotos Raubonių parko meškos išvežtos į rezervatą Vokietijoje
Aplinkos apsaugos departamento nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS