Šių metų rugsėjis – karščiausias nuo orų stebėjimo pradžios | kl.lt

ŠIŲ METŲ RUGSĖJIS – KARŠČIAUSIAS NUO ORŲ STEBĖJIMO PRADŽIOS

Šių metų rugsėjis buvo karščiausias nuo orų stebėjimo pradžios, penktadienį pranešė ES palydovinio stebėjimo tarnyba. Tai jau ketvirtas rekordine temperatūra pasižymėjęs mėnuo iš eilės.

Europos Sąjungos Koperniko klimato kaitos tarnyba (C3S) paskelbė, kad 2019 metų rugsėjis buvo 0,57 laipsnio Celcijaus karštesnis, nei apskaičiuotas visų rugsėjo mėnesių nuo orų stebėjimo pradžios vidurkis. 2019 metų rugsėjo vidutinė temperatūra sutampa su 2016 metų rugsėjo vidutine temperatūra, tad abu šie mėnesiai laikomi karščiausiais rugsėjais.

Šių metų birželis buvo karščiausias birželis iš visų birželių, liepos temperatūros buvo aukščiausios nuo orų stebėjimo pradžios, o rugpjūtis buvo antras karščiausias nuo orų stebėjimo pradžios.

Koperniko tarnybos atstovai teigė, kad šie duomenys patvirtina planetos „ilgalaikio šiltėjimo tendenciją“.

„Pastaruoju metu fiksuojamos ypač aukštos temperatūros yra perspėjimas dėl jau ilgą laiką vykstančio Žemės šiltėjimo proceso, jį galima stebėti ne tik regioniniu, bet ir pasauliniu lygmeniu, – teigė tarnybos direktorius Jeanas Noelis Thepautas. – Jei ir toliau bus išskiriamas pasaulio temperatūrą veikiantis anglies dvideginis, ateityje tokių rekordų pasitaikys vis dažniau.“

Nuo priešindustrinių laikų Žemė jau atšilo kiek daugiau nei 1 laipsnį Celcijaus, o į atmosferą išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis kasmet auga.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Silciausias ruduo

Bet sildymas ijungtas anksciausiai

Geofizikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

Esu M. KOPERNIKO DARBŲ TĘSĖJAS!!! M.Kopernikas ATRADO Pirmąjį ir Antrąjį Žemės ašies fizinius judėjimus! ROMUALDAS ZUBINAS gi ATRADO TREČIĄJĮ ir KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES JUDĖJIMUS! PASAULIUI LAIKAS PAŽINTI TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS JUDĖJIMUS! Anot TREČIOJO ŽEMĖS AŠIES FIZINIO JUDĖJIMO - ŽEMĖ dar ir PASTOVIAI VERČIASI INVERSIJOS PLOKŠTUMOJE! APSIVERTIMO PERIODAS - 6000 metų! Anot KETVIRTOJO ŽEMĖS AŠIES JUDĖJIMO - INVERSIJOS PLOKŠTUMA, kurioje ŽEMĖ VERČIASI PER AŠIGALIUS, SAVO RUOŽTU, dar ir SUKASI APIE STATMENĮ Į EKLIPTIKĄ! Tai YRA KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIS JUDĖJIMAS! Klimatas gi KINTA todėl kad, mūsų laikais, ŽEMĖS ŠIAURINIS AŠIGALIS NUOLAT KRYPSTA Į SAULĘ! Dėl šios priežasties 2500 metais Šiauriniame Žemės pusrutulyje bus tiktai VASARA ir tiktai DIENA, Pietiniame - TIKTAI NAKTIS ir ŽIEMA! Ruoškimės šiems pokyčiams!

Brr

Blogai stebėjot. Pernai rugsėjis buvo šiltesnis. O kad šildymo sezonas prasidėtų nuo spalio 1 jau neprisimenu. Tikrai šiltėja. Prašykit pinigų ir stabdykit.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS