Astrologinė prognozė gegužės 29–birželio 4 d. | kl.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ GEGUŽĖS 29–BIRŽELIO 4 D.

AVINAS

Šeimai ir sau. Venera skatins leisti laiką su šeima: priimti svečius, rengti šeimos šventes. Vienišiai taip pat rūpinsis savo namais. Taigi galite tikėtis didelių išlaidų. Stenkitės protingai tvarkyti biudžetą, kad neįsiskolintumėte. Tinkamas metas numesti kelis papildomus kilogramus, jei tokių turite. Papildykite savo mitybą šviežiomis daržovėmis ir vaisiais.

JAUTIS

Žavūs ir nuoširdūs. Gebėsite ne tik kurti santykius, bet ir išlaikyti jų pusiausvyrą. Konfliktinėse situacijose rodysite diplomatijos stebuklus, būsite išskirtinai draugiški. Vienišiai turės šansų užmegzti įdomią pažintį. Žavesys, bendravimo lengvumas ir šnekumas nesunkiai padės jums pritraukti dėmesį ir užkariauti priešingą lytį. Finansinė padėtis ir toliau išliks stabili.

DVYNIAI

Stabilu. Turėsite daug jėgų, energijos ir ryžto. Vienišiai gali pasijusti per daug pavargę nuo meilės nuotykių, kurie neprivedė prie nieko rimto. Šeimos atstovai gali išvykti atostogų su savo antrąja puse. Tai padėtų atsipalaiduoti, patirti jausmų atgimimą ir įveikti tam tikras santykių kliūtis. Jei finansai netenkina, tinkamas metas susirasti geriau apmokamą darbą. Kadangi jėgos gali baigtis, žvaigždės pataria jų nešvaistyti.

VĖŽYS

Judesyje. Meilėje ar santuokoje būsite linkę į romantiką. Bus lengva paversti savo pomėgius pajamų šaltiniu. Sustiprėjusios verslumo ir lyderio savybės leis imtis aktyvių veiksmų ir pasiekti to, ko norite. Pavyks sudaryti pelningus sandorius, kurie suteiks drąsos ir noro įsitvirtinti. Geriausia veikla bus ta, kuri turės tam tikrą konkurencijos elementą. Galite laimėti ieškinį ir gauti rimtą piniginę kompensaciją.

LIŪTAS

Savęs ieškojimai. Vienišiams gali kilti noras sukurti šeimą. Kita vertus, dabar galite nejaukiai jaustis priešingos lyties atstovų kompanijoje, tai gali apsunkinti bendravimą ir neleisti užmegzti artimų santykių. Tiesą sakant, dabar apie meilę svajosite labiau nei imsitės realių žingsnių. Net jei pavyktų įsimylėti, laikysite jausmus paslaptyje. Norėdami pasiekti dvasinės pusiausvyros, užsiimkite kūrybiniu darbu.

MERGELĖ

Klestėjimas. Laukite didesnių pajamų. Užsiimkite profesine veikla ir karjera. Dabar galite pasiekti savo tikslus – jums gali būti paskirtos naujos pareigos ir padidintas atlyginimas. Pavyks būti dėmesio centre, turėsite daug gerbėjų. Kažkas galbūt užmegs romaną su aukštas pareigas einančiu asmeniu arba su savo viršininku. Pradėtas projektas gali suteikti ne tik gerovę, bet ir šlovę. Nerekomenduojama aktyvi fizinė veikla.

SVARSTYKLĖS

Laimingi. Tinkamiausios bus tos veiklos rūšys, kuriose galėsite konkuruoti – dabar jums svarbu įrodyti kitiems savo reikšmingumą, profesionalumą ir įgūdžius. Pralaimėjimą priimsite skausmingai. Palankus laikas finansinėms operacijoms, ypač susijusioms su jungtiniu kapitalu. Kai kuriems bus lūžio taškas, nes turėsite galimybę užimti aukštesnę socialinę poziciją, tad visą energiją skirkite profesiniams tikslams.

SKORPIONAS

Plėtra. Jūsų autoritetas ir asmeninės įtakos sfera šiuo metu gerokai išsiplės. Visuomenėje ir profesiniuose sluoksniuose laukia pripažinimas ir sėkmė, gal ir vadovo pareigos. Galimas slaptas romanas, dėl kurio patirsite daug įvairių emocijų ir sukelsite daug skausmo ir pavydo partneriui. Galimi ginčai, skandalai ir skyrybos. Jeigu norite išvengti netikėtumų, reikia jiems nusiteikti.

ŠAULYS

Optimistiškai. Laukia sėkmė finansiniuose reikaluose ir  materialinė gerovė. Šiuo metu galėsite ne tik nusipirkti viską, ko seniai norėjote, bet ir sutaupyti pinigų ateičiai. Tinkamas laikas investicijoms. Norėsis keliauti, išvykti atostogų į užsienį arba leistis į žygius pėsčiomis. Pagerės santykiai su partneriais – tiek artimaisiais, tiek verslo. Norėsite ieškoti naujų kontaktų, sudominti investuotojus savo projektais.

OŽIARAGIS

Bendradarbiavimas. Geras laikotarpis pradėti bendrą verslą – jūsų įmonė būtų sėkminga ir netrukus duotų pirmąjį pelną. Dažniau nei įprastai teks dalyvauti renginiuose, vakarėliuose, kur galėsite neformalioje aplinkoje pabendrauti su įvairiais žmonėmis, susipažinti iš arčiau ir sutarti dėl bendradarbiavimo kurioje nors srityje. Kai kurie netgi galite sutikti žmogų, kuris taps gyvenimo palydovu.

VANDENIS

Ramiai. Kalbant apie finansinę situaciją, ji bus stabili. Profesinėje veikloje bus ramu ir stabilu, tačiau reikšmingos pažangos asmeniniame gyvenime kol kas nesitikėkite. Nebent norėtumėte užmegzti romaną darbe. Tačiau vargu ar jis turėtų rimtą tęsinį. Jei jau esate užmezgę ilgalaikius santykius, galite pajusti, kad tarp jūsų tvyro tam tikra įtampa. Ją pašalinti padės atviras pokalbis ir bendra veikla.

ŽUVYS

Žavesys. Vienišiai lengvai užmegs pažintis ir meilės santykius – būsite apdovanoti žavesiu. Tačiau greičiausiai nebūsite nusiteikę jokiems rimtiems santykiams, todėl nė vienas iš romanų netruks ilgai. Turintys šeimas bendraus su vaikais ir tuo mėgausis. Darbe tikėtinos permainos: naujos pareigos ar perėjimas į naują darbą leistų gerokai pagerinti savo finansinę padėtį. Galima laimėti loterijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

o

kieno ji? palmyros ar vaivos nes tai 2 skirtingos /raganos/kurias vatikans su inkvizicija butu pacirskines del sadistynio smagumo ant lauzo kas vyko /a/ ir siais laikais su jav napalmu tikslas 1 tik termynai kitiz=0

SUSIJUSIOS NAUJIENOS