Astrologinė prognozė kovo 23–29 d. | kl.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ KOVO 23–29 D.

AVINAS

Šią savaitę bendraudami itin rinkitės žodžius, nes dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų frazių galite turėti nemalonumų. Lengva tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais. Taupiau naudokite resursus, saugokite sveikatą. Savaitgalį jūsų dėmesio trokš jus mylintys žmonės, vaikai, todėl nepagailėkite laiko ir jėgų, kad jiems suteiktumėte pozityvių emocijų. Internetu galite užmegzti ar atnaujinti svarbius jums ryšius.

JAUTIS

Šią savaitę nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų pagundų, karantino nepaisymo turėsite problemų. Keisti gandai, apkalbos, nerimą keliančios naujienos gali įnešti sumaišties į jūsų kasdienybę. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų – tegul išryškėja, kas vyksta iš tikrųjų. Saugokitės infekcijų bei sukčių. Savaitgalį galvosite apie meilę, stiprės aistra.

DVYNIAI

Šiuo metu gali tekti konstatuoti, kad piniginės turinys neatitinka poreikių. Tam turės įtakos mokėjimai, įmokos, išlaidos ir nerimas dėl būsimų pajamų galimo sumažėjimo. Pokalbiai su pažįstamais gali nustebinti nekokiomis naujienomis, gandais. Galimi santykių su draugais pokyčiai. Pasistenkite atsižvelgti į kitų jausmus, poreikius. Savaitgalį paaštrės jūsų intuicija, emocinis ir dvasinis jautrumas.

VĖŽYS

Šią savaitę neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Nepatartina reikšti pretenzijų, įtarinėti, kritikuoti, nes dėl to gali būti nemalonumų. Per didelę reikšmę galite suteikti nemaloniai replikai ar pastabai. Galbūt pradėsite dramatizuoti ar išgalvoti nesamas problemas. Įveikite savo nerimą, baimę ar pavydą. Savaitgalį tikėkitės širdžiai mielų įspūdžių. Galimi gilūs meilės potyriai.

LIŪTAS

Šią savaitę lengva nusivilti aplinkiniais arba juos nuvilti. Stenkitės išsaugoti ramybę ir pataupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Regis, būsite linkę klysti, jei teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų ar variantų. Jūsų autoritetas labai svyruos, ypač jei užsiimate politine veikla. Gandai, nerimą keliančios žinios iš užsienio gali drusmti jūsų ar jums artimų žmonių ramybę. Labai svarbu nepažeisti įstatymų, karantino.

MERGELĖ

Šią savaitę venkite rizikingų pramogų ir atsitiktinių pažinčių. Per dideli norai ves į aklavietę. Tiek dėl meilės, tiek kitų reikalų klausykitės blaivaus proto balso. Gali tekti kažko atsisakyti dėl to, kad taip klostosi aplinkybės. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Savaitgalį iš galvos nesiseks išmesti globalinių problemų. Jums derėtų atsipalaiduoti. Tai gali būti meilės, aistros ir švelnumo dienos.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia gana nepalanki eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu, nes ką sugadinsite, nelengvai pataisysite. Darbus, kurių negalite prisiversti padaryti, nors būtinai reikia, paveskite kam nors kitam arba paprašykite pagalbos. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas.  Prieštaringu elgesiu galite pakirsti artimo žmogaus pasitikėjimą. Savaitgalį būtinai skirkite dėmesio ir sau – sveikatai, išvaizdai.

SKORPIONAS

Šią savaitę dalykiniai arba sveikatos klausimai gali spręstis ne taip, kaip vylėtės ar planavote. Galbūt iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą. Dalykitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų. Pasistenkite neprovokuoti priešiškumo ir pavydo. Savaitgalis suteiks meilės ir partnerystės džiaugsmų. Jausitės reikalingi, mylimi. O jeigu ne, tuomet derėtų pamąstyti, ką galite pakeisti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų.

ŠAULYS

Ši savaitė leis rasti laiko pasitvarkyti buityje, daugiau pabendrauti su savo atžalomis. Saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo. Dėl vaikų, pinigų ir meilės įmanomi nenumatyti išgyvenimai. Neužsimerkite, jei šeimos nariui yra sunku, reikia paguodos, padrąsinimo ar konkrečios paramos. Savaitgalį noriai rūpinsitės naminiais gyvūnais, savo ir jų grožiu, higiena, sveikata. Itin parūps ir kitų žmonių idėjos.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite labai valdingi ir linkę visus mokyti, kaip gyventi ir kaip mąstyti. Šį kartą tai darysite ypač įtaigiai, todėl jūsų kalbų aplinkiniai neignoruos. Vis dėlto galite išgirsti priekaištų, kad jums patiems svarbu keisti save, savo elgesį. Dėl tam tikrų priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas ims labai rūpėti aplinkiniams. Ir tai gali būti nemalonu. Savaitgalį pajusite meilės poreikį. Ims gerėti santykiai su aplinkiniais.

VANDENIS

Šią savaitę teks imtis praktinių reikalų. Tai bus nelengva ir turbūt ne dėl jūsų kaltės. Kažkas pasirodys neparuošta, tai trukdys jūsų veiklai. Būsite neramūs ir smalsūs. Jus domins aktualios naujienos. Derėtų pasistengti kuo daugiau nuveikti dėl savo namų jaukumo ir šeimos. Savaitgalio dienomis neprisidarykite papildomų rūpesčių. Kiek įmanoma, mažiau blaškykitės. Geriausiai seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje.

ŽUVYS

Ši savaitė skatins bendrauti ir apsipirkti virtualiai. Tai šaunu, tačiau galite neapskaičiuoti savo galimybių ir išleisti per daug pinigų. Jeigu kažką darėte be legalios sutarties, galite patirti nenumatytos įtampos. Pasistenkite būti įžvalgesni, atidesni. Savaitgalis žadins geras emocijas. Į jūsų namus, šeimą turėtų grįžti darna, o širdyje vis stipriau skleisis gražioji pavasario gėlė meilė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS