Astrologinė prognozė spalio 18–24 d. | kl.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ SPALIO 18–24 D.

AVINAS

Energijos užteks ir seniems darbams tęsti, ir naujiems pradėti. Savaitės vidurys privers pasirūpinti pinigų, investicijų reikalais, dokumentais. Net dėl mažo aplaidumo galite netekti klientų, kreditorių pasitikėjimo ir pagarbos. Galimos netikėtos išlaidos ar rinkliavos. Saugokitės traumų. Savaitgalį kuo mandagiau bendraukite su savo pašnekovais.

JAUTIS

Savaitės pradžia turėtų būti gana rami arba tos ramybės jums labai reikės. Galbūt pasižymėsite kūrybos, meno srityse. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Pasisaugokite abejotinų pagundų, sukčių ir dezinformacijos skleidėjų. Labiau seksis normaliai darbuotis ir bendrauti, jeigu patys neprovokuosite trikdžių ir nesutarimų. Savaitgalį svarbiausi bus turtiniai interesai.

DVYNIAI

Stengsitės rimtai padirbėti. Galbūt vyksite į viešą renginį arba patys ką nors organizuosite. Regis, seksis diskutuoti, flirtuoti. Jei dėl savo jausmų ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių kitiems. Nuo savaitės vidurio pradėsite jausti didėjantį nuovargį, nerimą dėl ateities. Savaitgalį praleisite maloniau, jeigu pavyks nesinervinti dėl smulkmenų.

VĖŽYS

Itin domins veikla, susijusi su politika, administravimu, mokslu, tarpininkavimu. Gerai atliktas darbas, pademonstruota kompetencija neliks nepastebėti. Galbūt pradės ryškėti perspektyvos ar jaustis apčiuopiama nauda. Visgi nelengva bus vykdyti užduotis ir sėkmingai dirbti, jeigu koją kiša priešai, oponentai. Savaitės pabaigoje svajosite apie galimybę ramiai atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Šią savaitę galite sublizgėti ne vienoje srityje. Jus gali maloniai nustebinti ypatingo asmens dėmesys. Visgi būsite linkę kiek sureikšminti įvykusius pokalbius, išgirstus komplimentus. Jeigu padvelks viliojamais pasiūlymais, pasidomėkite galimomis perspektyvomis iš esmės. Nuo savaitės vidurio teks įtemptai darbuotis. Savaitgalį itin rūpės draugai, kompanijos.

MERGELĖ

Pravartu sudaryti sutartis, prisiimti finansinius įsipareigojimus, derėtis. Jums gali pavykti atgauti skolą ar kažką pasiskolinti, tinkamai pasirūpinti kreditu, nuoma, verslu. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę griebtis rimtų darbų, mokslų. Galite tikėtis aktualios informacijos. Net ir savaitgalį jums rūpės ne laisvalaikis, o rimti darbai arba rimtos temos.

SVARSTYKLĖS

Kartu su partneriu tarkitės dėl svarbių sprendimų. Regis, jūsų naudai gali pasitarnauti ne tik partneriai, bet ir konkurentai. Jie gali pamėtėti neblogų idėjų. Palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Artimoje aplinkoje daugės pavydo, įtampos. Atsargūs būkite su technika, ugnimi. Savaitgalį turbūt išsiveršite iš kasdienybės, leisitės į renginį, kelionę.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gana palankiai turėtų spręstis įsidarbinimo, studijų ar sveikatos reikalai. Regis, daug dėmesio skirsite išvaizdai, stiliui, taip pat gyvūnams. Kita vertus, nervinsitės dėl augančios konkurencijos, intrigų, šmeižto, kitų žmonių reakcijos į laikinus keblumus. Savaitgalį galite tikėtis naudos iš finansinio ar kitokio tarpininkavimo.

ŠAULYS

Demonstruokite talentus, reprezentuokite save, nes jums seksis sužibėti scenoje, veikloje, susijusioje su projektais. Regis, jus džiugins sportas, vaikai, dominantys renginiai. Būsite nusiteikę tartis dėl užsakymų, sutarčių. Rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata, kelkite kvalifikaciją. Savaitgalį problemų nekils, jei gebate suprasti ir mylėti žmonės tokius, kokie jie yra.

OŽIARAGIS

Padaugės sentimentų šeimai, tėvams, praeičiai. Jei turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, nedelsdami jų imkitės. Savaitės viduryje jausite augančią emocinę įtampą, ypač jei turite daug atsakingo darbo ir stokojate palaikymo. Derėtų daugiau dėmesio skirti savo atžaloms ir augintiniams. Rūpinkitės jų ir savo sveikata, įvaizdžiu.

VANDENIS

Seksis, jeigu užsiimate mokslu, žiniasklaida, tarpininkavimu, reklama, komercija, logistika. Galbūt nudžiugins gautas atsakymas. Savaitei įpusėjus prireiks daugiau kantrybės. Bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Stenkitės prisitaikyti prie kintančios situacijos, laikytis taisyklių. Savaitės pabaiga primins apie namų ūkio rūpesčius.

ŽUVYS

Savaitės pradžia gana palanki verslo susitarimams, komercijai, apsipirkti, darbo paieškoms, bet kokioms sutartims. Kai kas tikrai pavyks. Jeigu staiga kiltų kliūčių, svarbu nusiraminti, viską kruopščiai apmąstyti, apskaičiuoti ir pasitikėti savimi. Savaitės pabaigoje nemažai bendrausite, tačiau kai kurie pokalbiai pakryps ne taip, kaip norisi. Pasistenkite neliežuvauti.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS