Astrologinė prognozė spalio 2–8 d. | kl.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ SPALIO 2–8 D.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Darbai. Svarbūs bus reikalai, susiję su finansinės padėties stiprinimu, išteklių naudojimu. Padidėjusi intuicija, aukštesnė pasąmonė ir jūsų vidiniai troškimai susijungs, kasdienybė taps daug pozityvesnė. Prasminga atkreipti dėmesį į savęs pažinimą. Savaitė ideali savęs tobulinimui – tiek fiziniam, tiek moraliniam, tiek intelektualiniam. Pilnatis jūsų ženkle atvėrė jums daug naujų galimybių! Visata jums palanki, ypač asmeniniuose reikaluose.

JAUTIS

Rizikinga. Dabar tinkamas metas kurti toli siekiančius planus ir pradėti ilgalaikius projektus. Savaitę leiskite kuo aktyviau, nepraleisdami visų jums atsiveriančių galimybių. Vienintelis apribojimas – vengti nuotykių ir azartinių lošimų, būti atsargiems ir itin atidiems finansiniuose reikaluose. Jūsų iniciatyvos ir netikėti poelgiai bus sėkmingi, jei pasitelksite savo kūrybinius sugebėjimus, vaidybą ir sportinį azartą siekti tikslo.

DVYNIAI

Giliai. Nestigs energijos ir jėgų užkariauti naujas aukštumas.  Susikoncentruokite į praeities klaidų taisymą, kruopštų pasirengimą tolesniems veiksmams ir namų, šeimos, nekilnojamojo turto reikalus. Bus galimybių pagaliau sutikti savo sielos draugą. Savaitės pabaigoje net ir skeptiškiausius apims nepaaiškinamas džiaugsmas, o gera nuotaika ir pozityvumas patrauks kitų, ypač priešingos lyties atstovų, dėmesį.

VĖŽYS

Bendraukite. Savaitė kupina įvykių, daugiausia – teigiamų. Jūs tiesiog privalote išnaudoti visas jums atsiveriančias galimybes su dviguba jėga. Planetos padės maksimaliai išvystyti jūsų protinius ir kūrybinius gebėjimus, suteiks galimybę juos realizuoti. Geros perspektyvos siejasi su gebėjimu įtikti komandoms, žmonių grupėms, pasireikšti bendrose diskusijose. Čia užteks idėjų ir autoriteto. Gali kilti sunkumų užsidirbant pinigų ir išlaidaujant.

LIŪTAS

Ramiai! Stebėkite savo jausmus: jie gali pakenkti, ypač jei parodysite juos profesijoje, versle ir siekdami gyvenimo tikslų. Emocijų kontrolė pagerintų galimybes, susijusias su finansinės padėties stiprinimu ir resursų panaudojimu praktikoje. Gyvybingumo banga, didėjanti koncentracija padės atlikti daugiafunkcinius darbus, profesines užduotis. Jūsų charizma ir iškalba padės išspręsti tiek kasdienes, tiek darbo problemas.

MERGELĖ

Ženkite. Planetos padės atskleisti giliai paslėptus talentus, bet kankins jūsų protą prieštaravimais ir abejonėmis dėl jūsų pačių sugebėjimų. Nukreipkite savo intelektines galias, protą ir analitinius gebėjimus bendravimui su visuomene, autoritetais, užsieniečiais ir švietimo atstovais: tai turi geras perspektyvas. Tačiau saugokitės slaptų priešų. Didės komforto troškimas, todėl imsitės kurti jaukumą tiek namuose, tiek darbovietėje.

SVARSTYKLĖS

Restruktūrizavimas. Mėnulio pilnatis dirgins nervus ir padidins impulsyvumą. Yra tendencija daryti neapgalvotus veiksmus ir sakyti neapgalvotus žodžius, o po minutės gailėtis dėl skubėjimo, bandant taisyti situaciją. Naujų verslų pradėti nereikėtų, nes dabar jie gali būti brangūs tiek finansiniu, tiek moraliniu, tiek psichologiniu požiūriu. Santykiai su komandomis gali būti įtempti. Verta apriboti savo socialinį ratą iki minimumo.

SKORPIONAS

Ne vienas. Santykiai su partneriais ir toliau išlieka labai svarbūs ir perspektyvūs. Pasinaudokite palankia galimybe užmegzti naujas pažintis, pabendrauti su galimais rėmėjais ir bendraminčiais. Jūs negalėsite laimėti vienas. Mėnulio pilnatis įkrovė jums jėgų ir noro realizuoti savo potencialą. Sutrukdyti gali nebent nekontroliuojamas mėtymasis iš vienos krypties į kitą, kuris neleis užbaigti nieko, kas buvo pradėta anksčiau. Pravers šalta galva, plano laikymasis ir susikaupimas.

ŠAULYS

Darbingai. Labai produktyvus metas: jūsų pastebimumas didelis, autoritetas tarp kolegų besąlygiškas, o idėjų jūra tiesiog banguoja. Galite drąsiai siekti gyvenimo tikslų. Aplinkybės verčia priimti bekompromisius sprendimus ir sakyti tiesą visiems – ne tik artimiesiems, bet ir su profesine veikla susijusiems žmonėms. Žvaigždės pataria būti švelnesniems ir dėmesingesniems kitiems. Nuo to priklausys jūsų finansinė gerovė artimiausioje ateityje.

OŽIARAGIS

Subtiliai. Negąsdinkite sėkmės per karštais jausmais, kurie gali privesti prie kritinių situacijų ne tik santykiuose su partneriais, bet ir materialiuose reikaluose. Ir taip sėkmė su jumis, rizikingi dalykai seksis geriau nei įprastai, o aplinkiniai klausys jūsų žodžių. Pagaliau pasisemsite jėgų prieš naują įdomų laikotarpį. Taip pat savaitė puiki norint pradėti naują etapą tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje sferoje.

VANDENIS

Kaita. Pasitikėjimas savimi taps savarankiškumu, o neryžtingumas – gebėjimu blaiviai įvertinti situaciją ir imtis subalansuotų veiksmų. Savaitę vertėtų praleisti aktyviai bendraujant. Tapsite taktiškesni ir mandagesni, bendravimas bus laisvesnis ir vaisingesnis, net nesusitaikančios šalys sugebės susitarti ir rasti priimtiną kompromisą. Laikas palankus romantikai. Būkite atidūs savo partneriams, venkite emocinių priepuolių santykiuose su jais, ypač jei tai šeimos nariai.

ŽUVYS

Įvairovė. Venera palanki ieškantiems antrosios pusės ar norintiems pagerinti santykius su esamu partneriu ir pasiekti harmonijos šeimoje. Jei asmeniniame gyvenime viskas gerai, šį laiką galite išnaudoti bendradarbiavimo paieškoms, savo verslo reklamai. Finansinės ir protinės investicijos netrukus atneš maksimalią grąžą. Galite sudaryti labai pelningą sutartį arba pasiekti pergalių ginčuose ir teisiniuose konfliktuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS