Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 16 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BALANDŽIO 16 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, žarstysite patarimus. Išgirsite įvairių naujienų, gandų. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai pasitarnaus ir jums.

JAUTIS. Tinkama diena ramiam atsipalaidavimui, pasilepinimui komfortu. Jeigu galite sau leisti nesinerti iš kailio, nieko ypatingo neorganizuoti ir tiesiog pabūti savimi su savais, tai taip ir padarykite.

DVYNIAI. Būsite labai jautrūs, empatiški. Jeigu jūsų veikla ar bendravimas su kitais reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei kitiems. Tikėtinas ir meninis įkvėpimas, ir komercinė uoslė.

VĖŽYS. Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Galbūt atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti vengdami viešumo. Gali kilti pagunda svaigintis alkoholiu, kvaišalais. Verčiau susilaikykite.

LIŪTAS. Šiandien gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Bendri projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai. Jūsų vertybinė pozicija sulauks kritikos strėlių, dėl to gali trikdytis darbas, planų įgyvendinimas.

MERGELĖ. Šiandien jums iš galvos neišeis karjera, politika. Per ilgai galvodami, fantazuodami, kaip turėtų būti, galite prarasti objektyvumą ir realybės suvokimą. O jeigu dar pasiduosite svaigalų traukai, tai sunkios pagirios neišvengiamos.

SVARSTYKLĖS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Dėl studijų, mokslo reikalų ar su kelione, užsieniu susijusių klausimų teks rimčiau pasukti galvą, atsirinkinėti informaciją nuolat kintančiame jos sraute.

SKORPIONAS. Šiandien mintys įkyriai suksis apie pinigus, mokesčius, finansinius įsipareigojimus. Rūpės draudimas, palūkanų normos, akcijų biržų informacija. Dėl pinigų ar išlaidų galimas kivirčas.

ŠAULYS. Ir jums, ir jūsų artimiesiems labai aktualu gali būti apsispręsti dėl šeimos biudžeto paskirstymo įvairioms reikmėms, nuosavybės ar turto įteisinimo, dalybų ar pan. Jeigu gyvenimas slenka įprasta vaga, rimtesnių problemų išvengsite.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite ne itin gerai nusiteikę. Galbūt vargins nekokia savijauta arba atsiras ūkinių rūpesčių namuose. O galbūt kas nors iš artimųjų skųsis pašlijusia sveikata ir bloga nuotaika.

VANDENIS. Augs jūsų žavesys bei galimybės daryti įtaką kitiems, rasti gerbėjų, patikti publikai ir pan. Galbūt kils ūpas sportuoti, rungtyniauti ar realizuoti save per kūrybinę veiklą, vaikų lavinimą.

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti rami. Tikriausiai tenkinsitės rutina, asmeninėmis aktualijomis. Visgi tą ramybę labai sujauksite, jeigu pasiduosite kitų žmonių manipuliacijoms ar pagundai svaigintis alkoholiu, kvaišalais.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS