Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 20 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BALANDŽIO 20 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, antradieniui.

AVINAS. Regis, jums nestigs aistros, kūrybingumo, humoro jausmo. Visgi galimi nemaži nusivylimai dėl dominančio asmens reakcijos į jūsų žodžius ar siurprizus. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, saugokite juos nuo pavojų.

JAUTIS. Nuotaika bus nepastovi. Labai emocionaliai ir jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Apsiginkluokite kantrybe ir ramiai spręskite iškilusias problemas. Atsargiai elkitės su technika, saugokite savo turtą.

DVYNIAI. Diena turėtų būti intensyvi, jeigu esate susiję su žiniasklaidos veikla, komunikacijos priemonėmis, mokslu, logistika. Jeigu įmanoma, pradėtą darbą iki galo padarykite patys, o ne permeskite kitiems.

VĖŽYS. Šiandien dalis gerų norų gali pavirsti tuščiomis kalbomis bei nieko vertais pažadais. Truputį daugiau vidinės kontrolės, racionalumo jums tikrai nepakenktų. Nepatingėkite ir papildomai užsidirbti, jeigu tik turėsite tokią progą.

LIŪTAS. Pokalbiai ir gaunama informacija jums kels prieštaringas emocijas: kupiną pasitenkinimo rankų trynimą keis susirūpinimas, susierzinimas. Jūsų vertinimai pernelyg remsis subjektyviu požiūriu.

MERGELĖ. Būsite linkę idealizuoti dėmesio nevertus dalykus ir kartu matyti priešus ten, kur jų visiškai nėra. Neieškokite kliūčių ir sąmokslo teorijų. Tai tik apsunkins jūsų gyvenimą. Rūpinkitės sveikata, mityba.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti, bet nebūtinai turėsite konkrečią savo nuomonę ir aiškią poziciją. Galite susipainioti savo pateikiamose versijose dėl įtarimų keliančio reikalo, įvykio ar kt.

SKORPIONAS. Savo siekius stengsitės įgyvendinti nesiskaitydami su priemonėmis, manydami, kad tikslas viską pateisina. Vertėtų labiau kontroliuoti savo kalbą, kad netaptumėte pajuokos ar keršto objektu.

ŠAULYS. Norėsis įdomiai ir turiningai leisti laiką, tačiau jūsų galimybės bus ribotos. Galbūt atsiras nenumatytų kliūčių, sušlubuos sveikata. Verčiau nesižavėkite keistais nepažįstamų žmonių pasiūlymais – žaviai jie atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

OŽIARAGIS. Regis, neišvengsite kalbų apie krizes, sunkumus. Emocinių išgyvenimų gali sukelti seksualinės, psichologinės, finansinės problemos. Galbūt jausitės nusivylę ir meilės reikalais, tačiau čia viskas priklauso nuo jūsų požiūrio ir elgesio.

VANDENIS. Savo nusistatymo nekeisite tuo labiau, kuo didesnį spaudimą jums darys aplinkiniai. Plūsdami oponentus, problemų neišspręsite. Gali kiek pasikeisti jūsų planai meilės, partnerystės srityje.

ŽUVYS. Nuo darbų, pareigų pailsėsite tik tuo atveju, jeigu sunegaluosite. Galbūt teks pasinervinti dėl gedimų, techninių kliūčių. Reikėtų nevengti pasitikrinti sveikatos.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS