Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 22 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BALANDŽIO 22 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė balandžio 22-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Jūsų valioje gera linkme pakreipti santykius versle ir šeimoje, išspręsti neaiškumus, susijusius su meile ar finansais. Jausite, kad patinkate aplinkiniams ir atsiranda šansų užmegzti trokštamą ryšį, sudaryti naudingą sandorį ar pan.

JAUTIS. Tai diena, kai artėsite prie savo tikslų pasitelkę asmeninius privalumus. Neabejingi jūsų žavesiui bus priešingos lyties atstovai, atsiras įvairių pagundų. Jeigu reiškiatės kūrybos srityje, tikėtinas pripažinimas.

DVYNIAI. Galite patirti ypatingą įkvėpimą rašyti, komentuoti, kurti, mokytis ar pan. Galbūt sulauksite viltingos žinutės iš artimo žmogaus. Vakaras turėtų būti ramus, šeimyniškas.

VĖŽYS. Susitikimas su dominančiu žmogumi ar pažintis, įvykusi artimų žmonių, draugų dėka, gali tapti gyvenimiškai reikšminga. Galimas pakvietimas į pasimatymą, meilės prisipažinimas.

LIŪTAS. Tai diena, kuri gali išbandyti jūsų jausmų stiprumą ir nesavanaudiškumą. Pinigų ir išorinio komforto jums neturėtų pritrūkti. Gali būti, kad gausite viliojamą pasiūlymą.

MERGELĖ. Jeigu galite, iki pietų niekur nesiveržkite, gerai išsimiegokite. Būkite ramūs, be skubėjimo viską sutvarkysite taip, kaip norite. Savo žavesiu ar maloniu bendravimu daug ką pakerėsite. Malonų pokalbį bus galima paversti romantišku pasimatymu.

SVARSTYKLĖS. Iš ryto būsite žymiai aktyvesni – ir protiškai, ir fiziškai, todėl aktyvių užsiėmimų neatidėliokite antrajam pusdieniui. Nuo pavakarių jau labiau tiks rami meninė veikla ir malonus tinginiavimas.

SKORPIONAS. Geriau pailsėsite ir prisirinksite šaunesnių įspūdžių, jeigu praktikuosite aktyvų laisvalaikį ar pakeisite aplinką. Nevenkite romantikos ir kūrybinės saviraiškos.

ŠAULYS. Iš ryto atrodysite entuziastingi, kupini įdomių planų, nusiteikę mokytis ir mokyti. Vakarop jums jau neatrodys taip lengva juos realizuoti, optimizmo sumažės. Persisotinsite šurmuliu, dėmesiu ir pajusite nuovargį.

OŽIARAGIS. Šiandien jums būtina peržiūrėti finansinius įsipareigojimus, įvertinti savo galimybes. Vakare atitrūkti nuo kasdienybės gali padėti internetas, gera knyga.

VANDENIS. Būsite linkę siekti pokyčių ir juos priimti, manydami, kad nauja geriau už sena. Vertindami savo jausmus, psichologinį saugumą, nepamirškite, kad ir kitiems tai svarbu. Būkite korektiški.

ŽUVYS. Šiandieniai pasiūlymai draugauti ar sueiti kartu gyventi bus pagrįsti gerais ketinimais. Tikėtinas meilės nuotykis, susižavėjimas ar maloni permaina asmeniniuose santykiuose.              

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS