Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (birželio 17 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 17 D.)

  • 1

Astrologinė prognozė birželio 17-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar valstybinės įstaigos. Gerai seksis mokslo, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione.

JAUTIS. Nesibaigiantis rūpestis jums atrodys finansiniai reikalai, dokumentai, mokesčiai ar pan. Visgi šiandien turėtumėte daug nuveikti. Kad ir kaip skubėtumėte, išlikite atidūs kelyje bei atlikdami greičio ir reakcijos reikalaujančias užduotis.

DVYNIAI. Ši diena skatins konkuruoti, oponuoti arba ieškotis partnerių, tarpininkų. Galite sudaryti susitarimą dėl logistinės ar techninės paslaugos, prekės, gauti avansinį apmokėjimą už savo paslaugą ar pan.

VĖŽYS. Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų arba pradėti ieškotis geresnio darbo. Jei nekaip jaučiatės, pasirūpinkite sveikata.

LIŪTAS. Tikėtini kūrybiniai ar kitokie laimėjimai. Galite galvoti apie kelionę, naujas karjeros galimybes. Būsite nusiteikę šmaikštauti, flirtuoti. Nepagailėsite dėmesio ir savo atžaloms.

MERGELĖ. Mintys daugiausiai suksis apie šeimą, namus, pinigus, vaikus. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją ar darbo aplinką.

SVARSTYKLĖS. Regis, su informacija, logistika, reklama, komercija, mokslu susijusi veikla sparčiai pajudės pirmyn. Nebūtinai viskas vyks sklandžiai, tačiau eiga bus. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.

SKORPIONAS. Nepraleiskite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Jei rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti sudaryti planuotą kontraktą.

ŠAULYS. Jeigu kažko nepasidalinate su partneriais, pastarieji gali būti aršūs. Ypač tuo atveju, jei esate jiems skolingi ar padarę žalą. Kita vertus, daug kam ši diena bus produktyvi.

OŽIARAGIS. Būtų geriau, kad šiandien neapsikrautumėte darbais ir išvengtumėte konfliktų, nes į krūvius, stresus labai jautriai reaguos jūsų organizmas. Verta pasikliauti įžvalga, nuojauta.

VANDENIS. Palankus metas įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, pademonstruoti organizacinius sugebėjimus, telkti bendraminčius. Regis, savo gera nuotaika ir humoro jausmu užkrėsite aplinkinius. Deja, į vakarą pasijusite lyg išsunkti.

ŽUVYS. Regis, nestokosite darbo, ypač jei jis susijęs su švietimu, vaikais, turizmu, sportu. Didesnė sportinių traumų grėsmė. Vaikai veršis į nuotykius, bus sunkiai suvaldomi.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

hmmm

prie kokio ezero Lietuvoje tokie kalnai? Negi nera graziu lietuvisku vaizdu, kad dedat bet ka rasta internete?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS